Zaufałem akcesoriom marki Spigen

 

Telefonu komórkowego używam od kiedy właściwie pojawiły się w naszym kraju pierwsze ich egzemplarze. Mam na myśli pierwsze telefony, które nadawały się do przenoszenia w kieszeni i które można było kupić za jakieś w miarę rozsądne pieniądze. Bo pierwsze telefony miały to do siebie, że były naprawdę solidnych rozmiarów. Dzisiaj nowoczesne smartfony zastępują komputery, ale rozmiarami świetnie dopasowały się do kieszeni spodni lub marynarki.

Wybrałem najlepszą ochronę swojego smartfona od Spigena

matowy spigen rugged armorI odkąd tylko miałem pierwszy telefon komórkowy to bardzo o niego dbałem. Wiedziałem, że kosztował mnie bardzo dużo pieniędzy, więc chuchałem na niego i dmuchałem, żeby nie było na nim żadnej rysy. Do pierwszego telefonu komórkowego kupiłem solidny pokrowiec. Zapewniał on ochronę telefonu, ale sprawił, że ten był jeszcze większy. Dzisiaj używam akcesoriów do telefonów tylko jednej marki. Przekonałem się do niej, kiedy po raz pierwszy kupiłem etui tej marki. Było to kilka lat temu i jakoś chyba kolega pokazał mi wtedy etui, które sobie kupił. Mówił, że to firma, która dopiero wchodzi na polski rynek. Zachwyciło mnie to etui, bo miało wyciągany fragment tylnej obudowy. Można było z tego etui korzystać jak z podstawki do smartfona. Od razu kupiłem takie etui do swojego smartfona. To było kilka lat temu. Dzisiaj mam najnowocześniejszy smartfon i kupiłem do niego nowoczesny matowy Spigen rugged armor, który znakomicie spisuje się jako ochrona mojego telefonu. Najlepsze w tej marce akcesoriów do telefonów jest to, że mają opatentowaną funkcję poduszek powietrznych w rogach etui. Dzięki temu telefon jest doskonale chroniony przy upadku nawet z dwóch metrów wysokości. Mini poduszki powietrzne wykorzystywane są nawet w urządzeniach wojskowych. Dla mnie najważniejsze jest to, żeby mój telefon wyglądał jak nowy przez cały czas kiedy go posiadam.

Będę szczery i napiszę, że nigdy nie używałem lepszego etui, aniżeli produkty marki Spigen. Możliwość zamiany etui w podstawkę trzymającą oparty telefon to rozwiązanie, które od początku całkowicie mnie zachwyciło. Tak prosty patent, a jednocześnie wcale nie oczywisty. Marka Spigen doskonale wpisała się w trendy nowoczesnych urządzeń komunikacyjnych. Ja jestem zachwycony ochroną, jaką mogę zafundować swojemu smartfonowi.