Zaproszenia ślubne w stylu rustykalnym

Coraz więcej par narzeczeńskich wybiera styl rustykalny jako główny motyw organizowanego przyjęcia ślubnego. Oczywiście nie można zapominać o tym, aby wszystkie wybierane elementy, takie jak m.in. dekoracje, podziękowania dla gości czy też zaproszenia, były spójne z całą resztą. Na szczęście w internecie można znaleźć wiele ciekawych inspiracji, które znacznie ułatwiają organizację tego najważniejszego dnia dla młodej pary.

Gdzie zamówić rustykalne zaproszenia weselne?

rustykalne zaproszenia na ślubDecydując się na rustykalne przyjęcie, należy kierować się przede wszystkim minimalizmem oraz dodatkami roślinnymi w połączeniu z elementami drewnianymi oraz bielą. Bardzo często tego rodzaju wesela są także porównywalne do stylu boho. Nic więc dziwnego, że to właśnie rustykalne zaproszenia na ślub cieszą się największym zainteresowaniem wśród klientów. Tego rodzaju produkty są zazwyczaj tworzone ręcznie z dbałością o każdy, nawet najmniejszy szczegół w postaci suszonego kwiatka czy delikatnych elementów wykonanych ze sznurków, wstążek i koronek. Wybór jest naprawdę ogromny, dlatego dobrze już wcześniej rozpocząć poszukiwania idealnych zaproszeń, a także określić styl planowanego wesela. Okazuje się bowiem, że nawet styl rustykalny ma przeróżne oblicza – od skromnego i minimalistycznego, po bogactwo dekoracji i sporej ilości kwiatów czy ręcznie wykonanych makram.

Poszukując własnego, idealnego zaproszenia, które będzie spełniać nasze oczekiwania i okaże się spójne z resztą dodatków i wyposażenia sali weselnej, warto również zwrócić uwagę m.in. na jakość wykonania oraz termin realizacji. Nigdy nie należy zostawiać kwestii zamówienia zaproszeń na ostatnią chwilę, ponieważ – szczególnie ręcznie robione egzemplarze – muszą być zamawiane z odpowiednim wyprzedzeniem.