Zamienne tonery do drukarek

Dokumentacja dotycząca wszystkich zdarzeń na terenie obiektu musiała spełniać wiele wymagań, i jako taka bywała dosyć obszerna. Sama ilość papieru, zużywanego do prawidłowego prowadzenia dokumentacji była zastraszająca, choć o wiele bardziej problematyczne okazały się koszty tuszu do drukarek, zwłaszcza po modernizacji sprzętu. Okazało się, bowiem, iż nawet najdroższe drukarki bywają dość drogie w utrzymaniu, szczególnie przy naszym zapotrzebowaniu.

Zamienniki tonerów od TB Print

toner tb printPodczas gdy dostanie tuszu do drukarek nie było trudne, nasze modele, podobnie jak wiele innych urządzeń obecnie będących w użyciu, nie miały możliwości uzupełniania tuszu, więc tonery musiały być wymieniane w całości. Jako iż był to sprzęt markowy, wymiana toneru była dość kosztowna, a w naszym przypadku była dość dużym obciążeniem i tak niewielkiego budżetu. Pomysł zastosowania zamiennego tonera podrzuciły nam koleżanki z działu personalnego, mającego podobne problemy z użytkowaniem drukarek. Od jakiegoś czasu, dział personalny przestawił się w całości na używanie tonerów zamiennych od innych producentów, z których najczęściej używany był toner TB Print. Firma ta była bowiem bodaj największym producentem części zamiennych i tonerów do drukarek firmowych, choć w przeciwieństwie do samych producentów, oferowała znacznie bardziej przystępne i konkurencyjne ceny, przy jednocześnie tak samo wysokiej jakości. Tonery od TB Print miały więc tą samą wytrzymałość i pojemność zbiornika z tuszem, a jednocześnie trudno było w nich znaleźć wady, jakie zwykle były dość częste w zamiennikach. Tonery te można było dostać bardzo łatwo, zarówno w stacjonarnych i internetowych sklepach komputerowych jak i u sprzedawców producenta, a oferta obejmowała niemal wszystkie najczęściej używane modele drukarek znanych producentów, jak również niektóre urządzenia uznawane za dość egzotyczne i niespotykane.

Konkurencyjne ceny i możliwość serwisowania sprzętu po znacznie niższym koszcie niż w punktach producentów wyróżniały TB Print spośród większości pozostałych firm, a jakość sprzętu była wręcz niespotykana w tym przedziale cenowym. Tonery i akcesoria były bardzo dokładnie wykonane, i pasowały idealnie do przeznaczonego do nich sprzętu niemal tak samo, jak firmowe odmiany.