Zadbaj o catering podczas przyjęcia

Niby nie był to pierwszy raz, kiedy organizowaliśmy przyjęcie dla pracowników i kontrahentów. Premierowo jednak szykowaliśmy przy okazji prezentację naszej nowej oferty. Właśnie z tego powodu towarzyszyło nam trochę nerwów i niepewności. Musieliśmy między innymi znaleźć nowe miejsce, trochę większe i odpowiednio przygotowane, na przykład pod wzgledem multimedialnym.

Nie można zapomnieć o cateringu na imprezę

catering na imprezęMiejscówka była o tyle istotna, że musiała spełniać kilka wymagań. Przede wszystkim organizowaliśmy spotkanie dla naszych pracowników oraz współpracowników, więc istotne były kwestie związane z przyjęciem odpowiedniej liczby osób. I oczywiście ugoszczenie ich w odpowiedni sposób. Drugi aspekt dotyczył spraw technicznych, czyli możliwości nagłośnieniowych oraz multimedialnych. Szukaliśmy więc odpowiedniej sali, najlepiej z zapleczem kuchennym. Tego drugiego warunku nie udało się spełnić. A może inaczej. Spełnić się udało, ale trochę trzeba było pokombinować. Ze względu na rozbudowę obiektu restauracja razem z kuchnią były wyłączone na jakiś czas z funkcjonowania. Poza tym obiekt spełniał wszystkie nasze wymagania, więc zależało nam akurat na tym miejscu. Zdecydowaliśmy się więc na catering na imprezę. Na szczęście taka możliwość istniała, a firm oferujących tego typu usługi nie brakuje. Przygotowuje się więc dania na przyjęcia, imprezy okolicznościowe, wigilie firmowe, konferencje i tym podobne wydarzenia. Znaleźliśmy odpowiednią firmę i dość szybko ustaliliśmy menu. Sprawnie udało się wszystko załatwić, skonsultować godziny, doradzić w pewnych kwestiach. Poza tym akurat tę firmę cateringową polecały osoby, z którymi mieliśmy dobry kontakt, zarówno zawodowy, jak i prywatny. Dobre jedzenie, świeże składniki, wszystko na czas. Takie opinie usłyszeliśmy. Byliśmy więc spokojni o ten aspekt przygotowań do przyjęcia i prezentacji.

Nie oznacza to, że obowiązki się skończyły. Do przygotowania było jeszcze mnóstwo innych kwestii. Na szczęście za wiele z nich odpowiadał obiekt, który wybraliśmy do organizacji naszej imprezy. Nagłośnienie, prezentacje multimedialne, oświetlenie – to wszystko wzięli na swoje barki. Nam pozostało już tylko przygotowanie konkretów, czyli programu całego eventu. Ze spokojnymi głowami mogliśmy nad tym popracować.