Zabiegi odnowy bilogicznej lekarstwem na wszystko

Zbliża się okres wakacji i urlopów. Większość z nas ma w planach niezapomniany wyjazd, w piękne i nieskazitelne miejsce. W obecnej sytuacji ogólnoświatowej, jesteśmy wręcz zmuszeni do pozostania w naszym kraju i ograniczenia wyjazdów zagranicznych. Morska bryza, piękne plaże oraz udana pogoda jest gwarancją udanego wypoczynku. Do listy przyjemności można dołożyć zabiegi w wyspecjalizowanym salonie masaży.

W Jastrzębiej Górze zabiegi relaksacyjne są codziennością

jastrzębia góra spaJeżeli rodzina lub grupa znajomych planuje swoje wakacje w prestiżowym hotelu, powinna zdecydować się na wizytę w dostępnej strefie relaksu. Pięknym kurortem jest Jastrzębia Góra Spa oferuje swoim gościom zabiegi z zakresu odnowy biologicznej, rytuały pielęgnacyjne, a także wszelkie rodzaje masaży. Klienci Spa mają do dyspozycji kilka pokoi zabiegowych, w których odbywają się poszczególne wizyty. Na masaże można przychodzić w parze wybierając opcję relaksacyjną, klasyczną, lub masaż gorącymi kamieniami. Dla kobiet w ciąży, jest również specjalny masaż rozluźniający. Jeżeli ktoś ma widoczny cellulit może wybrać technikę masażu próżniowego, który będzie wyszczuplał i modelował całą sylwetkę. W rezultacie można zauważyć redukcję cellulitu. Jeżeli klienci uprawiają liczne sporty, mogą wybrać z szerokiej oferty, specjalistyczny masaż dla sportowców. Jest on rozgrzewająco-rozluźniający poszczególne partię mięśni. Dla osób z chorobami kręgosłupa, doświadczony fizjoterapeuta wykonuje masaże fizykalne. Elementy rozciągania i naciągania mięśni to podstawa w technikach terapeutycznych. Masaże wykonywane są najczęściej przy użyciu podgrzanego olejku lub talku. Rytuał relaksacyjne trwa do dwóch godzin czasu ponieważ wykonywany jest również peeling całego ciała oraz jego balsamowanie i aplikowanie specjalistycznej maski. Po takim luksusie, ciało jest rozluźnione i gładkie jak jedwab. A zrogowaciały naskórek doszczętnie usunięty. Zabiegi można wykupywać w karnetach i korzystać systematycznie podczas turnusu.

Jastrzębia Góra jest pięknym nadmorskim kurortem, który oferuje piękne widoki i czyste morze. Warto wybrać się nawet na krótki wypoczynek ponieważ relaks w Spa jak i możliwość długich spacerów o zachodzie słońca sprawią wiele przyjemności podczas tegorocznych wakacji. Warto wybrać się na urlop i cieszyć się chwilą w gronie rodziny oraz znajomych.