Wygodne bluzki na każdą okazję

 

Zarzut, że ubrania oversize sprawiają, że przestajemy rozumieć modę sprawia, że wiele z nas niechętnie sięga po tego typu kroje. A szkoda, bo zalety bluzek oversize są w stanie sprawić, że pokochają je kobiety w każdym wieku i rozmiarze.

Modna bluzka oversize

bluzki oversize cenaLuźny krój ubrań określanych angielskim słowem oversize doskonale tuszuje niedoskonałości sylwetki. Ukrywa wałeczki pojawiające się na brzuchu i boczkach po zimie, sprawia, że obszerne biodra nie rzucają się w oczy, a pelikany pojawiające się na rękach przestają być widoczne w modelach z rękawami. Szczególnie ciekawym tworzywem stylistycznym są bluzy i topy oversize. Jednak, aby wydobyć ich retuszerskie zdolności konieczne jest zachowanie prostej zasady, która pozwala na ubranie tylko jednej, obszernej rzeczy. Tak więc można je łączyć ze spodniami o prostych nogawkach lub ołówkowymi spódnicami, które wprowadzą równowagę do stylizacji. Jeśli chodzi o bluzki oversize cena tego typu odzieży zależy od materiału, z jakiej została uszyta. Warto wybierać te droższe, gdyż są one z bardziej przyjaznych skórze materiałów, co nie pozwoli na powstanie podrażnień czy otarć naskórka. Dzięki temu zapewnimy sobie komfort pozwalający na leniwe spędzenie sobotniego popołudnia, a nawet pozwolą na uprawianie w nich sportu typu stretching lub joga. Na treningi warto wybierać dzianinowe bluzki, z jednolitego kolorystycznie materiału. Będą przewiewne, a po treningu z łatwością zadbamy o ich czystość, bez zbędnych zabiegów pielęgnacyjnych.

Wiele kobiet obawia się kroju bluzek oversize, mylnie sądząc, że są one zarezerwowane wyłącznie dla licealistek i studentek. Pamiętajmy, że nasz wiek to tylko cyfra w metryce. Natomiast modne ubrania, odpowiednio dopasowane do figury i okazji zawsze pasują.