Wygodna i trwała rękawica do mycia auta

Karoseria samochodowa jest z jednej  strony odporna na działanie czynników zewnętrznych, z drugiej zaś wymaga specjalnych środków czyszczących. Mycie auta zwykłą ścierką lub chropowatą gąbką, może pozostawić nieestetyczne ślady oraz niechciane rysy. Żeby temu zapobiec, warto korzystać ze specjalistycznych produktów, stworzonych z myślą o łagodnej i skutecznej pielęgnacji karoserii.

Praktyczna rękawiczka służąca do czyszczenia karoserii

rękawica do mycia autaWłasnoręczne mysie samochodu to sposób na oszczędność, ale nie tylko. Nie zawsze mamy możliwość podjechać na myjnię samochodową. Dodatkowo wykupując czas mycia i poszczególne programy, musimy się spieszyć, bo w kolejce za nami stoją zwykle kolejne auta. Dlatego bardzo przydatna jest rękawica do mycia auta. Wykonana została z tkaniny dostosowanej do czyszczenia gładkiej karoserii samochodowej. Pomaga profesjonalnie, na własnym podwórku wyczyścić samochód i sprawić, że będzie lśnił jak okaz, który właśnie wyjechał z salonu. Powierzchnia rękawicy jest optymalnie dostosowana do warstw lakieru. Nie pozostawia smug i rys. Kolejnym plusem korzystania z tego rozwiązania jest bardzo dobra ochrona osoby myjącej. Mając styczność z chemicznymi substancjami myjącymi, chronimy dłonie. Za pomocą rękawicy do mycia auta, usuniemy kurz, brud, błoto, inne nieczystości, które znajdziemy na karoserii. Bezpieczna rękawica, którą umyjemy samochód, wykonana jest z tkaniny, która szybko schnie. Dlatego warto zabrać ją ze sobą na dłuższy wyjazd i w razie potrzeby przetrzeć samochód

Używanie, do mycia auta rękawicy z bezpiecznej, szybko schnącej tkaniny, ma wiele plusów. To specjalnie zaprojektowana rękawiczka, która z jednej strony chroni auto przed zadrapaniem i zarysowaniem lakieru, a z drugiej stanowi ochronę dla dłoni. Przystępna cena i wysoka jakość rękawic sprawiają, że warto korzystać z nich zamiast stosować niewłaściwe ścierki i inne materiały.