Wizyta z synem u dobrego ortodonty

Mój syn miał dość krzywe zęby, ale upierał się, że aparatu nosić nie będzie. Na dodatek po jakimś czasie zaczęła go boleć żuchwa podczas jedzenia. Nie zamierzałam więcej słuchać wymówek syna i postawiłam na swoim. Wyjaśniłam mu jak to jest ważne na przyszłość i dał się w końcu przekonać. 

Znalezienie dobrego ortodonty w Poznaniu 

dobry ortodonta poznańZależało mi, żeby moim synem zajął się wyłącznie dobry ortodonta Poznań był dość dużym miastem i nie do końca wiedziałam gdzie się zgłosić. Koleżanka z pracy poleciła mi prywatną placówkę, w której podobno przyjmował najlepszy specjalista w całym województwie. Terminy miał dość długie, ale warto było czekać. Zadzwoniłam więc do tej poradni ortodontycznej, żeby zarejestrować syna. Miałam dużo szczęścia, ponieważ akurat zwolniło się miejsce i wizyta odbyła się już po trzech dniach. Syn został dokładnie zbadany i lekarz powiedział, że gdybym zwlekała z tym tematem dłużej, to sam aparat by nie pomógł. Syn dostał aparat na zęby, który początkowo miał nosić tylko wieczorem i zakładać na noc. Dość szybko się do niego przyzwyczaił a jak zauważył, że zęby zaczęły się prostować, to jeszcze chętniej go nosił. Do ortodonty na wizyty kontrolne zgłaszałam się regularnie co miesiąc, ponieważ syn musiał być pod opieką specjalisty przez cały okres, jak musiał nosić aparat. Po jakimś czasie syn mi podziękował za to, że byłam taka nieugięta i go namówiłam na noszenie aparatu, ponieważ zęby mu się wyprostowały a żuchwa w ogóle już go nie bolała.

Syn dbał o zęby i odwiedzał dentystę jak coś się zaczynało dbać. Dorastał i rozumiał jak ważne znaczenie ma wygląd i zdrowie. Byłam dumna ze swojego syna i przez cały czas wspierałam go jak tylko potrafiłam. W końcu był on moim jedynym dzieckiem i był dla mnie najważniejszy.