W Łodzi znalazłem najlepszego kardiologa

Gdy ma się prawie czterdzieści lat to trzeba zacząć myśleć o regularnych badaniach u wielu różnych specjalistów. Z takiego założenia wychodzę chociaż do czterdziestki brakuje mi jeszcze trzech lat. W każdym razie mimo młodego wieku badam się regularnie, bo mój tryb życia nie wróży mi niczego dobrego. Żyję w bardzo szybkim tempie i jadam nieregularnie. Lubię się solidnie najeść, ale po dobrym jedzeniu od aktywności fizycznej wolę odpoczynek na kanapie. Żyję więc w taki sposób, że odwiedzanie lekarzy staje się koniecznością.

Ostatnio odwiedziłem znanego kardiologa

znany kardiolog z łodziOstatnio pojawiają się u mnie różne dolegliwości, które wymagają badania się na bieżąco. Nie należę do ludzi, którzy ze strachem patrzą na swoje zdrowie, ale jestem praktykiem i jak cokolwiek mi zaczyna dolegać to wolę to szybko zdiagnozować i wyleczyć. Tak było ostatnio, gdy zacząłem mieć bardzo lodowate ręce i stopy. Dodatkowo jeszcze skóra na rękach zaczęła mi pękać i na pewno nie było to związane z temperaturą otoczenia. Pomyślałem więc, że mogę mieć jakieś kłopoty z krążeniem i zacząłem szukać odpowiedniego lekarza. Dowiedziałem się, że bardzo dobrym lekarzem jest pewien lubiany i znany kardiolog z Łodzi i od razu umówiłem się do tego polecanego lekarza na prywatną wizytę. Kilkutygodniowy termin oczekiwania na wizytę jak dla mnie świadczył tylko o tym, że to naprawdę wybitnej klasy specjalista w dziedzinie kardiologii. Kiedy już przyszedł termin mojej wizyty to wybrałem się na nią z lekką obawą. Okazało się jednak, że z moim krążeniem wszystko jest w jak najlepszym porządku. Moje serce pracuje idealnie, więc nie ma najmniejszych powodów do obaw. A z marznącymi dłońmi mój kardiolog skierował mnie do dermatologa, więc to kolejny lekarz, którego musiałem odwiedzić. To jednak było konieczne, bo pękająca na dłoniach skóra dokuczała mi coraz bardziej.

Po wizycie u kardiologa i dermatologa pozbyłem się tych dolegliwości raz na zawsze. Zdecydowanie należę do ludzi, którzy nie lubią męczyć się z dolegliwościami. Uważam, że trzeba od razu działać i odwiedzić właściwego specjalistę. W moim wieku powinienem się cieszyć końskim zdrowiem, ale nie zawsze wszystko jest tak jakby się tego chciało. Na szczęście w Łodzi udało mi się znaleźć bardzo dobrego kardiologa, u którego wizyta bardzo mnie uspokoiła na kilka kolejnych lat.