Utraciłam moje dane, czy mogę je odzyskać?

Jestem osobą, która jest bardzo dobrze zaznajomiona z nowinkami technologicznymi. Sprawnie posługuję się najnowszymi sprzętami, a większość urządzeń elektronicznych nie ma dla mnie żadnych tajemnic, podczas codziennego, standardowego użytkowania. Na moim sprzęcie przechowuję naprawdę wiele różnego rodzaju plików. Od ulubionych zdjęć, przez pamiątkowe filmy, ważne numery i kontakty, notatki, dokumenty, a także pliki ważne w pracy zawodowej.

Profesjonalne odzyskiwanie utraconych danych w Łodzi

odzyskiwanie danych łódźZazwyczaj nie rozstaję się z moim sprzętem na długo, w związku z czym dyski bardzo szybko się zapełniają, a dodatkowo intensywnie pracują. Zdarza się jednak, że czasem mamy gorszy dzień. Taki miałam i ja – pewnego dnia mój laptop został zalany gorącą kawą. Niestety, uległ poważnej awarii, w związku z czym nikt nie mógł go uruchomić. Bardzo obawiałam się nie tyle o mój sprzęt, co o dane, które na nim się znajdowały. Najbardziej zależało mi na projektach, które realizowałam na potrzeby zawodowe. Spędziłam nad nimi wiele czasu, a okazuje się, że wszystko utraciłam w kilka sekund. Stwierdziłam, że nie mogę tego tak zostawić i postanowiłam poszukać rozwiązania. W Internecie bardzo szybko udało mi się znaleźć pomoc. Okazało się, że jeśli chodzi o odzyskiwanie danych Łódź jest miejscem, w którym bez większych problemów znajdę pomoc. Wpisując w wyszukiwarkę odpowiednie hasło trafiłam na ogłoszenie firmy, która zajmuje się skutecznym odzyskiwaniem danych. Obawiałam się nieco kosztów, ale nie mogłam stracić na zawsze moich projektów, więc postanowiłam zadzwonić. Szybko okazało się, że skontaktowałam się z profesjonalistami w swoim fachu. Już po krótkiej rozmowie telefonicznej mogłam przywieźć laptopa z danymi do firmy, aby pracownicy spróbowali je odzyskać. Tak też zrobiłam i zostawiłam swój numer telefonu, aby zadzwonili do mnie, gdy dane już będą odzyskane.

Jakie było moje zdziwienie, gdy okazało się, że już kilka godzin później dostałam telefon z informacją, że moje dane zostały już przegrane na dysk zewnętrzny i są zabezpieczone, więc nie musze się już stresować. Nie spodziewałam się, że firma działa tak szybko i jeszcze dzisiaj będę mogła wrócić do pracy nad projektem. Jestem niezmiernie zadowolona z uzyskanych efektów, w związku z czym mogę z czystym sumieniem każdemu polecić korzystanie z usług tej firmy.