Unikatowe łóżka dla dzieci

Urządzam pokoik dla mojej małej córeczki. Kupiłam już śliczne mebelki, stoliczek z krzesełkami i dywan. Teraz muszę wybrać odpowiednie łóżeczko. Bardzo mi się podobają łóżeczka domki z drewna, ale są one bardzo drogie. Być może uda mi się znaleźć podobną ofertę, ale w niższej cenie. Chciałabym stworzyć dla córeczki wspaniały pokoik, jak z bajki.

Wspaniałe łóżeczka domki dla dzieci

łóżka dla dzieciPrzeglądam oferty łóżeczek dla dzieci na stronie internetowej i chyba znalazłam bardzo ciekawą propozycję. Okazało się, że można kupić łóżeczko domek już za trzysta złotych. Łóżko nie jest drewniane, ale to nie ma dla mnie większego znaczenia. Ważne, że moja córeczka będzie mogła stworzyć sobie w nim swoją sekretna bazę. Do tej pory rozkładała koce, aby mieć swój prywatny kącik. Na pewno będzie czuła się w tym łóżku przytulnie. Są to cudowne łóżka dla dzieci, sama by takie chciała mieć. Przypomniałam sobie jak byłam dzieckiem, o czym wtedy marzyłam i że wszystko było w sklepach niedostępne. Teraz jest zupełnie inaczej, więc dlaczego mam nie dać córce tego, co jest najlepsze. Łóżeczko domek jest ze sklejki, pomalowane lakierem bezbarwnym i posiada dużą szufladę na pościel. Połączenia w łóżeczku są najwyższej jakości, co daje poczucie bezpieczeństwa. Jedyną wadą tej oferty jest to, że cena nie zawiera materaca. Materac należy dokupić osobno. Zamówię go z innego sklepu internetowego, bo tutaj są bardzo drogie. Mam nadzieję, że do świąt moja córeczka będzie miała już nowe łóżeczko, co uznam jako prezent dla niej pod choinkę.

Mam teraz wiele wydatków, ale nie zbiednieję zbytnio, jeśli kupię córce takie świetne łóżko. Zrobię jej tym prezentem niemałą niespodziankę, jestem o tym przekonana. W przyszłym miesiącu planuję kupić jej szafę na ubranka i firanki żakardowe na okno. Później zacznę wyposażać swoją sypialnię, póki co śpię na materacu i nie narzekam.