Transport lotniskowy w Barcelonie

Zdecydowaliśmy się razem z narzeczony na jeden więcej wyjazd w tym roku. Miało to się odbyć całkowicie nie w sezonie wakacyjnym. Mieliśmy w tym swój ukryty cel. Raczej były to większa inwencja mojego partnera niż moja, ale i jak byłam równie podekscytowana na ten wspólny wypad. Postanowiliśmy jechać na mecz F.C. Barcelony z Realem Madryt, co od zawsze było marzeniem mojego chłopaka.

Proponowane transfery z lotniskowej płyty w Barcelonie

barcelona transfer z lotniskaChłopak oczywiście jest zagorzałym fanem F.C. Barcelony i w końcu będzie mógł na żywo kibicować swojej drużynie piłki nożnej. Byłby to nasz pierwszy raz w Hiszpanii, co bardzo mnie cieszyło. Musiałam przeczytać wszystko o tym pięknym kraju. Mieliśmy tam bardzo napięty grafik. Z lotniska mieliśmy jechać do hotelu, gdzie dosłownie mieliśmy tylko czas na rejestrację oraz zostawienie bagaży i potem szybko na stadion F.C. Barcelony zwany Camp Nou. Musiałam znaleźć najlepszy środek transportu i do tego w miarę tani ponieważ nasze fundusze były znacznie ograniczone. Wpisałam w najpopularniejszą wyszukiwarkę internetową następującą frazę – barcelona transfer z lotniska. Wyskoczyły mi linki do wielu firm zajmujących się transportem miejskim. Ceny były bardzo zróżnicowane. Nasz kurs był bardzo duży i zawierał dość spory postój dla taksówkarza, w ramach naszej rejestracji w hotelowym lobby. Musiałam sprawdzić takie informację jak przykładowo konieczność zabukowania danego przewoźnika przed samym przyjazdem do słonecznej i gorącej Barcelony. Po wielu godzinach poszukiwać udało się.

Nasz przewoźnik był najtańszy w cały mieści, prowadził swoją firmę zajmującą się głównie transferami z lotniska w Barcelonie do różnych hoteli na terenie całego miasta. Dostaliśmy również dobre zniżki na powrotną drogę, co było bardzo miłym gestem.