Szybka naprawa rolety zewnętrznej

Całe osiedle które niedawno przejęliśmy miało bardzo niewygodne usytuowanie, mając większość okien w pokojach mieszkalnych skierowanych na południe. Oznaczało to bardzo wysokie temperatury latem i dość słabą wentylację. Z powodu licznych skarg od mieszkańców, którzy nie mogli poradzić sobie z temperaturą w mieszkaniach nawet za pomocą klimatyzatorów, zamontowaliśmy we wszystkich oknach zewnętrzne rolety, by przynajmniej częściowo zniwelować owy mankament.

Sprawna naprawa rolet zewnętrznych

naprawa rolet zewnętrznych w WarszawieRolety nieco poprawiły poziom komfortu w mieszkaniach, choć były one same narażone na wysokie temperatury, i jako takie, miały tendencje do mniejszych lub większych usterek. Mimo iż często radziliśmy sobie sami z naprawami pojedynczych rolet, to jednak serwis większej ilości jednocześnie był ponad nasze siły. Jednak taka kompleksowa naprawa i sprawdzenie stanu rolet we wszystkich mieszkaniach była po jakimś czasie wymagana, dlatego postanowiliśmy zaangażować usługi jednej z firm, w której ofercie była naprawa rolet zewnętrznych w Warszawie i okolicach. Firma ta zajmowała się już wcześniej podobnymi zleceniami, często dokonując zbiorowego serwisu rolet na osiedlach, więc przyjęcie zlecenia było kwestią formalności. Początkowo zakładaliśmy iż serwis będzie dość uciążliwy dla mieszkańców, a pracownicy firmy będą musieli uzyskać dostęp do mieszkań w których zainstalowane były owe rolety, co zwykle było dość trudne i powodowało ogromne opóźnienia prac. Jednak nauczeni doświadczeniem pracownicy postanowili tu zastosować podnośniki koszowe, w celu dostania się do samych rolet, i przeprowadzenia na nich wszelkich wymaganych prac, w tym i wymiany najbardziej zużytych egzemplarzy, które uległy największym awariom.

Taka metoda napraw pozwoliła na błyskawiczne wykonanie całości napraw, nie zajmując dłużej niż trzy dni. Co więcej, nie była ona w żaden sposób uciążliwa dla mieszkańców, gdyż całość prac wykonywana była na zewnątrz budynku. Szybkie i sprawne wykonanie napraw skłoniło nas do podjęcia dłuższej współpracy z ową firmą, która stała się oficjalnym serwisantem rolet, wzywanym za każdym razem gdy mieszkańcy zgłaszali jakiekolwiek problemy z roletami. Mniejsze naprawy były wykonywane równie sprawnie i szybko, zazwyczaj już w dwa dni po zgłoszeniu usterki.