szafki serwisowe

 

Profesjonalne i użytkowe wyposażenie wielu warsztatów, stosowane przez ekipy budowlane i monterskie, zakłady stolarskie, które pozwala na posiadanie dużej ilości niezbędnych i zróżnicowanych narzędzi w jednym miejscu. Także majsterkowicze z zamiłowania często korzystają z szafek serwisowych, które pozwalają zaoszczędzić miejsce przeznaczone na narzędzia oraz powalają na posiadanie wszystkich rzecz w jednym miejscu.

Trwała i funkcjonalna szafka użytkowa

szafki serwisowePodczas pracy, zarówno w garażu, podczas drobnych, jak i większych napraw w domu, ale przede wszystkim w różnego typu warsztatach niezbędne jest posiadanie dużej ilości narzędzi, które pozwolą na sprawne przeprowadzenie pracy. Dlatego wiele profesjonalnych ekip budowlanych i monterskich, czy zakładów mechanicznych, korzysta z produktu, którym są szafki serwisowe. Z reguły wyposażone w kilka szuflad, dedykowanych pod poszczególne narzędzia, jak klucze i śrubokręty, dodatkowo oferują możliwość zakupu szafki wraz z gotowymi przybornikiem, wyposażonym w wysokiej klasy, bardzo trwałe i przydatne narzędzia, jak zestawy kluczy. Dzięki trwałej obudowie, wykonanej z wysokiej klasy materiałów, skrzynki są bardzo wytrzymałe i mogą służyć przez wiele lat. W relacji cena a jakość produktu skrzynki wypadają naprawdę dobrze. Atrakcyjna kwota, w połączeniu z praktycznymi rozwiązaniami, zastosowanymi podczas produkcji szafek, jak metalowe prowadnice kulkowe. W zależności od rodzaju skrzynki, dostępna jest różna liczba szuflad, z dodatkowym, dużym schowkiem, pozwalającym na przechowywanie i transport większych narzędzi, jak wiertarki lub wkrętarki. Dzięki ergonomicznym uchwytom transport jest bardzo łatwo oraz bezpieczny. Dodatkowym ułatwieniem są kółka zamontowane w szafie. Jednym z ważniejszych elementów jest wytrzymały blat, wieńczący skrzynkę, który pozwala na przeprowadzanie różnego typu prac na jego powierzchni.

To nowoczesne i funkcjonalne rozwiązanie, cenione przez profesjonalistów z różnego rodzaju branży monterskich i budowlanych. Skrzynka pozwala na transport dużej ilości narzędzi. Wykonana z wysokiej jakości materiałów, może służyć w pracy przez wiele lat. Cena skrzynki serwisowej zależna jest od tego, czy jest zakupowana wraz z wyposażeniem w postaci narzędzi, a także od samej wielkości oraz ilości szuflad i przestrzeni roboczej.