Sufitowe lampy Spotline

Lampy sufitowe są nieodłącznym elementem każdego mieszkania i domu. Towarzyszą nam w każdym pomieszczeniu, od pokoju zaczynając, na łazience kończąc. Dobór właściwej lampy, satysfakcjonującej nas pod względem estetycznym, wraz z przyjaznym dla oka i środowiska naturalnego źródłem światła, to przepis na dobre samopoczucie i stylowe mieszkanie.

Praktyczne lampy jednopunktowe

jednopunktowe lampy sufitowe spotlineTradycyjne, podwieszane lampy sufitowe obecne są w domach praktycznie od zawsze i przybierały różne formy, żeby wspomnieć tylko o żyrandolach lub plafonach. Od dwóch dekad zaobserwować jednak można rosnące zainteresowanie systemami światła montowanymi w technice natynkowej lub podtynkowej, najczęściej są to lampy jednopunktowe. Na fali tego trendu jednopunktowe lampy sufitowe Spotline zyskały sobie uznanie klientów i podbiły rynek w tym segmencie oświetlenia. Spotline oferuje systemy jednopunktowe wpuszczane w tynk, dzięki czemu lampa jest zrównana z poziomem sufitu. Rozwiązanie to jest bardzo estetyczne i sprawdza się szczególnie w niższych pomieszczeniach, a także w miejscach, gdzie punktowe oświetlenie ma praktyczne zastosowanie, jak na przykład w kuchni lub w łazience. Lampy podtynkowe bardzo łatwo utrzymać w czystości – do przetarcia kurzu jest tylko jedna, płaska powierzchnia klosza. Drugim oferowanym systemem są jednopunktowe lampy sufitowe Spotline montowane natynkowo. Ta kategoria jest o wiele liczniejsza, gdyż zawiera większość lamp, w tym żyrandole i inne lampy wiszące. Skupmy się na linii lamp zabudowanych w kwadracie lub prostokącie, także mającymi obłe krawędzie. Modernistyczny, czy wręcz industrialny minimalizm wzornictwa sprawia, że linia tych lamp nadaje charakteru każdemu pomieszczeniu, a ruchomy klosz lampy pozwala na komfort kierowania światła punktowego w pożądane miejsca. Dostępne są lampy jednopunktowe i dwupunktowe, z reguły wyposażone w źródło światła LED – przyjemne dla oka i portfela, gdyż cechują się znacznie niższym poborem prądu od standardowych żarówek wolframowych lub halogenowych.

Lampy sufitowe to niezwykłe bogactwo wzorów i modeli do wyboru, dające gwarancję znalezienie odpowiedniego oświetlenia dla każdego pomieszczenia. Jednopunktowe lampy to rozwiązanie nie tylko bardzo estetyczne, ale również praktyczne i w przypadku zastosowanie lamp LED, także ekonomiczne i proekologiczne.