Poszukiwania koszuli do karmienia

 

Niedawno urodziłam swoje pierwsze dziecko. Od jego pierwszego dnia życia karmię je piersią. Z początku wydawało mi się, że do karmienia świetnie będą się nadawać koszule ciążowe. Szybko jednak przekonałam się, że nie jest to takie proste. A przede wszystkim nie jest ani wygodne, ani praktyczne. Przyjaciółka poleciła mi, żebym kupiła sobie specjalne koszule do karmienia. Zapewniała mnie, że wtedy od razu poczuję różnicę i niesamowity komfort. Postanowiłam spróbować.

Kupiłam wysokojakościową koszulkę do karmienia

wysokojakościowa bawełniana koszula do karmieniaZależało mi na tym, aby kupić ubranie wysokojakościowe i wykonane z trwałych i wytrzymałych materiałów. Chciałam, aby zakupiona przeze mnie koszulka przetrwała przynajmniej te pół roku, kiedy będę najwięcej karmiła piersią. Poszukiwania odpowiedniego stroju rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: wysokojakościowa bawełniana koszula do karmienia, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko udało mi się znaleźć to, czego potrzebowałam. Był to sklep internetowy, przeznaczony dla młodych mam, który miał w ofercie bardzo dużo takich koszulek do karmienia. Wybrałam koszulkę bawełnianą, ponieważ taki materiał gwarantował, że będzie ona lekka i przewiewna, a przede wszystkim elastyczna i z łatwością dopasuje się do ciała. Kolejną zaletą koszulki przeznaczonej do karmienia było to, że posiadała rozpinanie w postaci guzików na wysokości piersi. Dzięki temu można było bez problemu rozpiąć koszulkę na wysokości tylko tej piersi, którą zamierzałam karmić. Było to bardzo praktyczne i komfortowe rozwiązanie, także w przypadku karmienia dziecka w towarzystwie. Koszulka posiadała też odpowiednie wzmocnienie na wysokości piersi, dzięki czemu biust elegancko się w niej układał. Koszulka była idealna zarówno na co dzień, jak i na większe wyjścia. Dostępna była w wielu różnych wariantach kolorystycznych i w bardzo dobrej, niskiej cenie.

Od razu zdecydowałam się więc ją zamówić. Jak się już wkrótce okazało to był bardzo dobry pomysł. Koszulka okazała się bardzo wygodna i komfortowa przy karmieniu dziecka. Była również wykonana z wysokojakościowej, mocnej i wytrzymałej bawełny. Można ją było prać i suszyć mechanicznie. Koszulka była łatwa w utrzymaniu czystości i posiadała dodatkową wkładkę zabezpieczającą przed przesiąkaniem pokarmu upływającego z piersi.