Popularne stojaki do dezynfekcji

Potrzeby klientów są największym czynnikiem determinującym produkcję odpowiednich dóbr, które mają stanowić ich zaspokojenie. Doskonale jest to widoczne w obecnej sytuacji, kiedy ze względu na ryzyko zarażenia się wirusem, zwracamy większą uwagę na dezynfekcję. Co za tym idzie, potrzebujemy całkiem sporej ilości płynów do dezynfekcji, a także wszelkiego rodzaju dezynfektory, które pozwalają nam w sposób łatwy i bezproblemowy dozować preparat.

Zamówienie stojaków do dezynfekcji rąk

stojaki do dezynfekcji rąkNa polskim rynku znajdziemy całkiem sporo rozwiązań ułatwiających nam bezdotykową dezynfekcję rąk. Szczególnie dużą popularnością w ostatnim czasie cieszą się stojaki do dezynfekcji rąk, które posiadają wbudowany dezynfektor umożliwiający bezdotykowe dozowanie płynu do dezynfekcji. Stojaki te zwykle wyposażone są w czujnik ruchu, którego uruchomienie powoduje wypuszczenie dozy płynu. Jest to rozwiązanie, które użytkownikom daje możliwość bezpiecznego zdezynfekowania rąk, zaś osobie, która odpowiada za uzupełnianie płynu do dezynfekcji, daje gwarancję odpowiedniego zużycia płynu, co pozwoli w staranny sposób zaplanować jego uzupełnianie. Stojaki tego typu produkowane są najczęściej zagranicą i sprowadzane na polski rynek, ale w ofercie znajdziemy też produkty realizowane przez polskie firmy, jeśli zależy nam na wspieraniu lokalnych biznesów. Konstrukcje odznaczają się różną wielkością i kolorystyką.

Co ciekawe, duża część firm sprzedających stojaki do dezynfekcji daje nam możliwość nadrukowania na powierzchni konstrukcji logotypu firmy, jeśli produkt ten ma znajdować swoje zastosowanie w przestrzeni firmowej. Jest to rozwiązanie wysoko cenione sobie przez przedsiębiorców dbających o identyfikację wizualną swojego przedsiębiorstwa i z pewnością zachęca do dokonania zakupu.