Polecane smoczki kauczukowe dla dzieci

W każdej wyprawce dla niemowlaka powinien znaleźć się smoczek. Takich smoczków jest w sprzedaży bardzo dużo. W ostatnim czasie smoczki Bibs stał się najczęściej kupowany przez rodziców. Można je zakupić na różnych stronach internetowych lub w sklepach z wyposażeniem i artykułami dla dzieci.

Smoczki od firmy Bibs

smoczki bibsPopularność jaką osiągnęły smoczki Bibs sięga wielu krajów. Bibs to smoczek w kształcie malutkiej wisienki z tradycyjną okrągłą tarczą. Na rynku duńskim istnieją od 50 lat. Bibs przypominają kształtem brodawki sutkowe. Wykonane są z naturalnego kauczuku dzięki czemu jest miękki i elastyczny. Stworzony by wspierać odruch prawidłowego ssania dziecka, co w okresie noworodkowym jest bardzo ważne. Okrągła oraz bardzo lekka tarcza z małymi otworkami nie przylega do twarzy, co zapewnia prawidłową cyrkulację powietrza. Klasyczne duńskie smoczki stworzone zostały w przepięknych kolorach zarównop pastelowych jak i intensywnych. Firma zaleca wymianę takiego smoczka przy zauważeniu jego zniszczenia np. nadgryzienia oraz po około 30 dniach użytkowania. Naturalny kauczuk może podczas ssania trochę powiększyć swoje rozmiary, zatem producent zaleca używanie naprzemienne dwóch smoczków. Oczywiście smoczki Bibs mają wszelkie potrzebne normy i atesty bezpieczeństwa, które obowiązują przy artykułach dla dzieci.

Rodzice często kupują swoim dzieciom rzeczy, które są obecnie popularne wśród różnych gwiazd i celebrytów. Do takich rzeczy należy smoczek Bibs. Jednak w jego przypadku jest to bardzo porządny smoczek i warty uwagi. Za około 20 złotych mamy porządnej jakości smoczek kauczukowy. Oczywiście częsta wymiana i wyparzanie jest bardzo ważne. Nie wszystkie dzieci jednak używają smoczka i nie należy zmuszać ich do uspakajania właśnie smoczkiem.