Polecana katowicka agencja detektywistyczna

Od kilku miesięcy jestem ofiarą uporczywego nękania. Nie wiem, kto mnie dręczy. Mam kilka typów: mojego byłego męża, kolegę, któremu dałam kosza i zazdrosną koleżankę z pracy. Postanowiłam wynająć prywatnego detektywa, który dowie się, kto jest tym przestępcą. Prześladowanie polega na wysyłaniu anonimowych listów z pogróżkami, stukaniem w nocy po oknach, kilka razy dziennie odbieram głuche telefony. W ostatnim czasie miałam dwa razy spuszczoną oponę w samochodzie.

Doświadczony detektyw od tropienia przestępców

uznana agencja detektywistyczna - KatowiceMam tego serdecznie dosyć. Wejdę zaraz na forum internetowe i poczytam opinie internautów na temat usług detektywistycznych świadczonych w Katowicach. Zależy mi na tym, aby detektyw specjalizował się w rozwiązywaniu spraw karnych. Stalking jest poważnym przestępstwem, jak już będę mieć sprawcę to złożę zawiadomienie do prokuratury. Przeczytałam, że jeżeli komuś jest pilnie potrzebna uznana agencja detektywistyczna – Katowice są miejscem, w którym prosperuje aż dwanaście takich profesjonalnych biur detektywistycznych. Jeden z detektywów wyraźnie podkreślił na stronie agencji, że jego specjalnością jest wykrywanie przestępców. Zadzwoniłam pod wskazany numer telefon i zostałam poinformowana, że na spotkanie z detektywem, które odbędzie się jeszcze dziś, mam wziąć ze sobą wszelkie dowody potwierdzające nękanie mojej osoby. Detektyw poprosił mnie też o to, abym napisała na kartce, kogo podejrzewam o te czyny i scharakteryzowała te osoby. Za jeden dzień pracy detektyw liczy sobie dwieście dwadzieścia złotych. Przez kilka dni będzie pracował na mojej posesji, w samochodzie, aby złapać sprawcę na gorącym uczynku. Później wykona zdjęcia albo nagra film, abym miała niezbite dowody do prokuratury. Jeszcze dziś podpiszemy umowę na siedem dni, bo detektyw szacuje, że tyle czasu w zupełności wystarczy.

Dowodów stanowiących o prześladowaniu mojej osoby mam bardzo dużo. Chciałabym, aby ten koszmar się już zakończył. Detektyw powiedział, że jak zajdzie taka potrzeba, to nawet zezna w sądzie, co widział. Wydaje mi się, że jest bardzo w porządku, a do tego jego usługi są dosyć tanie. Spodziewałam się, że zapłacę dużo więcej, więc jestem miło zaskoczona. Powoli zacznę się już przygotowywać do wyjścia, bo pozostałymi raptem dwie godziny.