Płyn do spryskiwaczy prosto z dystrybutora

Płyn do spryskiwaczy to jeden z najważniejszych substancji, które powinny znajdować się w naszym samochodzie. Należy dbać o to, aby takiego płynu nigdy nie zabrakło w naszym samochodzie. Przez to jesteśmy zmuszeni wozić ze sobą opakowania, które zabierają miejsce w naszym bagażniku. Ale to już na szczęście przeszłość!

Samoobsługowe dystrybutory na stacjach 

dystrybutor płynu do spryskiwaczyNa stacjach benzynowych coraz częściej pojawiają się dystrybutory, które pozwalają nam na samodzielnym uzupełnieni naszego zbiornika na płyn do spryskiwaczy. Jest to rozwiązanie niezwykle satysfakcjonujące przede wszystkim dla wszystkich kierowców, którzy nie lubią trzymać zbędnych rzeczy w swoim bagażniku. Jest to też rozwiązanie proekologiczne, gdyż znacząco obniża zużycie plastikowych pojemników. Dystrybutor płynu do spryskiwaczy pozwala samodzielnie dolać tyle płynu do naszego samochodu ile akurat potrzebujemy. Płacimy tylko za taką ilość, którą rzeczywiście wlaliśmy do naszego zbiornika nie musząc martwić się resztkami, które walają się w naszym bagażniku w na wpół opróżnionych butelkach. Takiego typu urządzenia są ponadto bardzo proste w obsłudze, co zdecydowanie zachęca do korzystania z takiego typu udogodnień. Zdecydowanie każda stacja paliw powinna zaopatrzyć swoje stanowiska w tego typu urządzenie. Jest to zdecydowanie najwygodniejsza i najbardziej opłacalna forma dystrybucji płynów zarówno dla kierowców jak i pracowników stacji paliw. 

Dzięki nowoczesnym rozwiązaniom oraz samoobsługowym dystrybutorom jesteśmy w stanie kupować płyn do spryskiwaczy na litry, a nie na butelki, które często mają zbyt dużą pojemność. Dzięki temu płacimy tylko za taką ilość płynu, która rzeczywiście jest nam potrzebna. Działamy także proekologicznie, ponieważ znacząco obniżamy zużycie plastikowych butelek.