Papierowe torebki dla klientów

Od dziecka marzyłam o tym, żeby, podobnie jak moi rodzice, prowadzić działalność gospodarczą związaną ze swoją pasją. A moją wielką pasją jest szeroko rozumiana sztuka użytkowa. Nie tylko sama tworzę różne rzeczy, ale też poznałam w swoim życiu mnóstwo osób, które robi to samo. Po wielu latach zbierania moich prac, a także zawierania znajomości, otworzyłam sklep internetowy, w którym sprzedaje produkty stworzone przeze mnie i przez moich znajomych. 

Darmowa torba do zamówienia

papierowe torby z logo firmyDwudziesty pierwszy wiek przynosi nam wiele ciekawych rozwiązań, jak chodzi o możliwości zarobkowe. Wiele rzeczy możemy teraz załatwić przez Internet. Sama prowadzę własny sklep internetowy, który, tak jak chciałam, jest powiązany z moją pasją. Na klientów nie narzekam, bo sprzedaż rozkręca się z roku na rok, jednak jestem świadoma tego, że konkurencja staje się coraz większa i muszę jakoś zachęcić ludzi do siebie i zatrzymać tych klientów, których już mam. Dlatego cały czas wprowadzam ulepszenia, żeby moja marka dobrze się ludziom kojarzyła. Ostatnio wprowadziłam jako darmowy dodatek do zamówienia, papierowe torby z logo firmy o różnych wielkościach. Dołączam taką torbę do każdego zamówienia. Jest ona wielkością dopasowana do zamawianego produktu. Torby zamówiłam u znajomego producenta. Kupuje całe kartony takich papierowych toreb. Wcześniej drukowane jest na nich logo firmy. Zauważyłam, że klienci bardzo pozytywnie zareagowali na taką drobną zmianę w postaci drobnego dodatku. Miałam nawet zapytania, czy można takie paoierowe torebki kupić oddzielnie. Wprowadziłam więc taką opcję na sklepie i każdy może kupić pakiet toreb papierowych. Jest to dla mnie bardzo dobra wiadomość, bo w ten sposób robię sobie dobrą reklamę. W końcu logo mojego sklepu znajduje się na każdej torebce, po obu jej stronach. A są to tebki wielokrotnego użytku. 

Od kilku lat prowadzę sklep online, w którym sprzedaje różnego rodzaju rękodzieło. Nie spodziewałam się, że tak dobrym pomysłem marketingowym może okazać się wprowadzeniem darmowej torby papierowej do każdego zamówienia. Torba jest tania , za cały pakiet dużo nie płacę, jednak wygląda ona bardzo elegancko i może służyć na przykład za opakowanie na prezent. Klienci poprosili mnie nawet o to, żeby można było kupować całe pakiety tych torebek na sklepie.