Okres ciąży – sesja zdjęciowa

Ciąża to piękny czas dla obojga przyszłych rodziców. Z każdym dniem obserwujemy zmieniający się brzuszek, w którym rozwija się nasze maleństwo. I z niecierpliwością wyczekujemy dnia porodu. Niestety nasza pamięć nie jest w stanie dokładnie przypomnieć nam po dłuższym czasie, jak wyglądałyśmy z naszym ciążowym brzuszkiem. Dlatego warto zatrzymać wszystkie piękne chwile na dłużej. Najpopularniejszym sposobem jest wykonanie profesjonalnej sesji zdjęciowej, którą będziemy mogli m.in. pokazać naszemu dziecku.

Gdzie warto wykonać sesję ciążową?

sesja ciążowa w olsztynieJeżeli zdecydujemy się na uwiecznienie naszego szczęścia na fotografiach, to najlepszym momentem na jej wykonanie jest okres między 28 a 34 tygodniem ciąży. W tym czasie brzuszek jest już ładnie zaokrąglony, a my czuje się jeszcze dobrze i komfortowo. Bez wątpienia do profesjonalnej sesji należy odpowiednio się przygotować. W zależności od rodzaju wybranych przez nas zdjęć możemy przygotować piękną i elegancką sukienkę lub sportowy zestaw na luzie do zdjęć w plenerze. Inną opcją są zdjęcia w studio lub w domu gdzie możemy pozować w wyjątkowej koronkowej bieliźnie, która jeszcze bardziej wyeksponuje nasz brzuszek i podkreśli naszą kobiecość. Podczas sesji nie powinniśmy zapomnieć o dodatkach, które z pewnością dodadzą niepowtarzalnego charakteru wykonanym zdjęciom. Może to być stylowy kapelusz, zwiewny szal, czy elegancka biżuteria. W tym dniu przyda się również piękny makijaż oraz fryzura. Wskazane jest, by podczas sesji zdjęciowej, towarzyszył nam również ojciec dziecka. Z pewnością w objęciach swojego partnera poczujemy się wyjątkowo, kochane, oraz docenione za to, że nosimy wspólne dzieciątko pod sercem. Zaplanowana plenerowa sesja ciążowa w Olsztynie będzie idealnym miejscem, aby uchwycić niesamowite momenty na przykład na tle pięknych ruin zamku królewskiego. Podczas sesji powinniśmy się uśmiechać oraz cieszyć obecnym czasem, jak również zapomnieć o troskach i chwilowych ciążowych dolegliwościach, ponieważ jest to czas tylko dla nas.

Fotografia ciążowa jest bardzo wyjątkowa, ponieważ pozwala na uchwycenie tak ważnych chwil w życiu rodziców, kiedy oczekują na narodziny maleństwa. Jest to emocjonalna pamiątka na długie lata, a przecież ciąża zmienia nasze życie o 360 stopni, dlatego warto pomyśleć o uwiecznieniu tego szczęścia na pięknych fotografiach.