Nowe samochody gruszki

Jakiś już czas temu, a będzie to pewnie mniej więcej siedem do ośmiu lat temu, choć dokładnej daty nie pamięta. Myślę, że wydarzyło się do bardzo dawno temu. Wtedy też musiałam znaleźć sobie całkiem nową pracę. Bardzo długo szukać czegoś, aż postanowiłam sprzedawać samochody gruszki.

Jak sprzedawać samochody gruszki (nowe i używane)?

samochód gruszkaJak się okazało samochody gruszki były w tym czasie bardzo popularne, jednak nie u nas. U nas w Polsce było ich niestety bardzo mało, a były bardzo potrzebne, o czym należy wspomnieć. Jak się okazuje znalezienie nowego samochodu gruszki nie było bardzo łatwe. A ludzie poszukiwali zarówno takich pojazdów jak nowy czy używany samochód gruszka. Jedyną drogą zakupu było zamówienie takiego samochodu z zagranicy naszego kraju. Niestety, jak się można bardzo łatwo domyśleć nie było to łatwe. Dodatkowo zawsze należało liczyć się z bardzo wysoką ceną za takie zlecenie. Chodziło tutaj przede wszystkim o wysoki koszt transportu samochodu z zagranicy naszego kraju. Do tego dochodził także sam koszt samochodu, a jak powszechnie wiadomo specjalistyczne samochody są droższe za granicą. Dowiedziałam się o tym całkowicie przypadkowo i postanowiłam wszystko posprawdzać. Istniało na naszym rynku w ówczesnym czasie bardzo duże zapotrzebowanie na nowe i używane samochody gruszki, jak się bardzo szybko o tym przekonałam. Postanowiłam wtedy poszukać najlepszego producenta, który podejmie ze mną współpracę i będzie mi dostarczać samochody.

Znalazłam od razu kilku producentów, którzy byli bardzo chętni na współpracę ze mną. Musiałam się z nimi spotkać i dogadać wszystkie formalności. Okazało się, że są one bardzo zainteresowanie współpracą z osobą, w której kraju nie ma jeszcze żadnego producenta nowych samochodów gruszek.