Reklama
  • Czwartek, 17 listopada 2016 (13:05)

    Nowa dieta białkowa Oxy

Podobnie jak dieta Dukana, Oxy obiecuje schudnięcie w krótkim czasie, nawet o 15 kg! Nie niesie ryzyka efektu jo-jo, zabezpiecza również przed negatywnymi skutkami odchudzania.

Pierwotnie dieta miała trzy etapy, Fat Burning, Step i Balance. Dziś wzbogacono ją o początkowy Detox i zamykającą Stabilizację. Każdy z etapów trwa 7 dni.

Reklama

W II etapie dochodzi do oczyszczenia organizmu z toksyn oraz zabezpieczenia go przed obciążającymi skutkami zwiększonej ilości białka.

I etap – oczyszczanie

W Twoim jadłospisie powinny dominować produkty bogate w białko, np. chude mięso. Zadbaj też o większą ilość błonnika.

II etap - pobudź metabolizm

Postaraj się zwiększyć ilość białka zwierzęcego. Każdy posiłek powinien zawierać mięso, ryby albo chudy nabiał. Przyspieszy to przemianę materii i chudnięcie.

III etap – utrwal efekty diety

Do jadłospisu włączasz białka roślinne oraz zwierzęce w proporcji 1:1. W tym czasie nadal chudniesz, ale w wolniejszym tempie.

IV etap – koniec diety

Na tym etapie ilość spożywanego białka zdecydowanie spada. Do jadłospisu wprowadzasz więcej węglowodanów i tłuszczów. Mimo to wciąż chudniesz.

Na żywo

Zobacz również

  • To coś więcej niż zamiennik cukru. Na nim przede wszystkim opiera się apiterapia (czyli zapobieganie chorobom i leczenie za pomocą pszczelich darów). Ze swoim bogactwem związków odżywczych poprawia... więcej

Twój komentarz może być pierwszy

Zapoznaj się z Regulaminem
Wypełnienie pól oznaczonych * jest obowiązkowe.