Najlepsze pomysły na urodzinowe balony

 

Bardzo modne od kilku lat stały się prezenty balonowe. Nadają się one zarówno na prezenty urodzinowe dla dzieci jak i dla dorosłych z różnych okazji. Każdy z nas lubi niespodzianki. Niespodzianki balonowe podobają się zarówno dzieci jak i dorosłym. Niektóre firmy proponują także niespodzianki balonowe z dostawą do klienta. Takie przesyłki zamawiamy z reguły dla kogoś kto mieszka niestety daleko od nas. Cena balonów zależy od ich ilości oraz wielkości.

Niespodzianki balonowe na różne okazje

prezent balonowyCo roku na prezent balonowy czeka na pewno każde dziecko. Bardzo modne są balony kształcie cyfry. Takie balony nadają się dla dzieci a także na większe okrągłe urodziny. Czy to pierwsze urodziny, czy osiemnastka czy też okrągła osiemdziesiątka cyfrowy balon będzie idealnym dodatkiem do prezentu dla solenizanta. Niespodzianki balonowe kupujemy bardzo często na prezent dla Pary Młodej. Białe balony pięknie zapakowane w biały karton i obwiązany białą wstążką. Po odblokowaniu foszki przez parę młodą balony szybują do góry.  Balony są alternatywą dla kiedyś modnych ball lampionów, które od jakiegoś czasu odeszły w niepamięć z powodu zaśmiecanie środowiska. Niespodzianki balonowe można zamówić w każdym sklepie z Upominkami i balonami napełniane Michelem. Cena jednego balonu lateksowego wynosi około 5-10 złotych. Prezenty balonowe muszą składać się przynajmniej z pięciu takich balonów, żeby był piękny efekt. Na prezenty urodzinowe dla młodszych dzieci z reguły niespodzianka zawiera dmuchany helem balon, który przedstawia jakąś postać z ulubionej bajki. Dla chłopów zazwyczaj wybierane są dinozaury, Bob Budowniczy oraz pieski z Psiego patrolu. Dla dziewczynek od kilku lat nieprzerwalnie królują wszystkie księżniczki z Disneya, a także Świnka Peppa czy Elsa i Anna z Krainy Lodu.

Każdy nawet malutki prezent balonowy będzie na pewno udany prezentem dla wszystkich dzieci. Szczególnie jeśli trafimy na balony z postaciami z bajek, która akurat bardzo lubi dane dziecko. Świeżo nadmuchane helem balony mogą utrzymać się w powietrzu nawet 7 do 10 dni. Najpopularniejsze balony są wykonane z lateksu. Mamy wiele kształtów i rodzajów balonów. W ofertach wielu sklepów znajdziemy nawet balony z konfetti w środku. Od małych, które mają tylko 20 centymetrów nawet do półtora metrowych balonów.