Kurs nurkowania jako prezent urodzinowy

Mój narzeczony Michał w tym roku skończył 30 lat. Przez długi czas zastanawiałam się jaki prezent dla niego kupić. Początkowo myślałam nad drogim zegarkiem, ale ostatecznie stwierdziłam, że chcę przygotować dla niego coś wyjątkowego z tej okazji. W końcu 30-te urodziny to ważne wydarzenie dla każdego. Wiedziałam, że Michał chciałby spróbować nurkowania. Byłam więc pewna, że możliwość spróbowania nurkowania będzie idealnym prezentem dla niego. Oczywiście się nie myliłam.

Kurs nurkowania był bardzo dobrze przygotowany

nurkowanie w poznaniuNigdy wcześniej nie interesowałam się tematem nurkowania. Dlatego też przyznam szczerze, że ni byłam tak naprawdę pewna czy nurkowanie w Poznaniu jest w ogóle możliwe. Wiedziałam jednak, że chcę spełnić marzenie swojego narzeczonego. Zaczęłam więc szukać informacji w Internecie. Po przejrzeniu kilku ogłoszeń Zdecydowałam się wybrać kurs nurkowania odbywający się na pływalni. Zadzwoniłam pod numer podany w ogłoszeniu by dowiedzieć się wszystkich szczegółów. Bardzo zależało mi na tym by by kupić kurs w formie vouchera i na szczęście nie było z tym żadnego problemu. Michał był zachwycony prezentem i po każdych zajęciach wiele mi o nich opowiadał. Kurs rozpoczął się oczywiście od części teoretycznej. Uczestnicy dostali odpowiedni sprzęt i dowiedzieli się wiele na temat tego jak zachowywać się pod wodą by być bezpiecznym. Szkolenie teoretyczne nie trwało długo aczkolwiek było bardzo ważną częścią kursu. Lekcje praktyczne były oczywiście najbardziej fascynujące. Mój narzeczony niezwykle się nimi zachwycał i bardzo się cieszył, że może zdobyć nowe umiejętności. Oprócz dobrej zabawy, kolejną zaletą tego kursu było to, że Michał poznał tam nowych znajomych, z którymi może teraz spędzać czas nurkując, ale i spotykając się też na piwie.

Bardzo się cieszę że udało mi się zrobić tak fajny prezent mojemu narzeczonemu. Dzięki kursowi dowiedział się że nurkowanie jest dobrym hobby dla niego i na pewno będzie uczęszczał na zajęcia z nurkowania w Poznaniu kilka razy w miesiącu. Zajęcia te dostarczają mu niezapomnianych wrażeń. W naszą podróż poślubną mamy zamiar wybrać się gdzieś, gdzie będziemy mogli wspólnie podziwiać podwodny świat. Myślę, że do tego czasu Michał stanie się naprawdę dobrym i doświadczonym nurkiem.