Kurier szybko dostarczył zlewozmywak

 

Zdecydowałam się na wymianę mebli w kuchni. Moje były już stare i mi się już nie pododały. Miałam trochę odłożonych pieniędzy i zatrudniłam stolarza. Chciałam żeby moja kuchnia była dobrze zagospodarowana. Miała niestandardowe wymiary więc zdawałam sobie sprawę, że stolarz będzie w stanie dobrze wymierzyć pomieszczenie i zaproponować mi coś ciekawego.

Nowy zlewozmywak idealnie pasował do kuchni

zlewozmywak dwukomorowy stalowy podblatowyProjekt przygotowany przez niego był idealny. Kuchnia dzięki tym meblom była wykorzystana w stu procentach. Zależało mi żeby kuchnia była funkcjonalna a wszystkie sprzęty najlepszej jakości. Spodobała mi się propozycja od stolarza odnośnie nowego zlewozmywaka. Polecony zlewozmywak dwukomorowy stalowy podblatowy bardzo mi się spodobał. Idealnie pasował do białych mebli, na które się zdecydowałam. Kiedyś taki sam zlewozmywak dwukomorowy stalowy podblatowy widziałam w jakimś programie w telewizji. Pewna architektka zagraniczna urządzała komuś mieszkanie i wówczas ten zlewozmywak zrobił na mnie wrażenie. To było już jakiś czas temu i całkowicie o nim zapomniałam. Ucieszyłam się kiedy stolarz mi go zaproponował. Taki zlewozmywak można zamówić przez Internet lub kupić w sklepie stacjonarnym. Mój fachowiec powiedział mi jakiego zlewu mam szukać. Zorientowałam się w kilku miejscach i okazało się, że zlewozmywak o określonych przez fachowca wymiarach bardziej opłaca mi się zamówić w sklepie internetowym niż bezpośrednio w sklepie stacjonarnym.

Dzięki temu będę miała także darmowy transport do domu i nie będę musiała sama nic organizować. Zamówiony zlew dojechał sprawnie do mojego mieszkania. Stolarz zamontował go i idealnie pasował do moich mebli. Byłam bardzo zadowolona z mojej nowej kuchni. Idealnie się prezentowała. Cieszyłam się, że zdecydowałam się na remont.