Kupiłam córce plecak do szkoły

Moja córka niedługo szła do szkoły średniej. Kiedy zobaczyłam jej plan lekcji i przypomniałam sobie, ile książek musiałam jej kupić na poszczególne przedmioty zaczęłam się martwić o jej kręgosłup. Musiałam jej kupić jakiś dobry, pojemny plecak, ponieważ ten ze szkoły podstawowej był zdecydowanie zbyt mały na tyle książek. Wiele osób polecało mi plecaki coolpack. Postanowiłam sprawdzić, na czym polega fenomen takich plecaków dla dzieci i młodzieży. 

Zdecydowałam się na zakup plecaka coolpack

pojemny plecak szkolny coolpackPostanowiłam sprawdzić jakie zalety posiadają plecaki coolpack i czy znajdę coś odpowiednio wygodnego i pojemnego dla mojej córki. Poszukiwania informacji o takich plecakach rozpoczęłam od internetu. Wpisałam w wyszukiwarkę frazę: pojemny plecak szkolny coolpack, i zaczęłam przeglądać wyniki. Szybko znalazłam takie pojemne plecaki coolpack, które dodatkowo miały masę innych zalet. Okazało się, że w sklepach internetowych jest bardzo duży wybór plecaków coolpack w bardzo dobrych, niskich cenach. Ostatecznie zdecydowałam się wybrać dla mojej córki, duży pojemny plecak coolpack, wykonany z trwałego i wodoodpornego materiału. Posiadał on trzy duże kieszenie w tym jedną z możliwością powiększenia. Dzięki czemu plecak nadawał się zarówno na dni kiedy miała dużo książek do przeniesienia do szkoły, jak i na zwykłe wycieczki, kiedy w plecaku nie lądowało zbyt wiele rzeczy. Jedna z kieszeni dodatkowo pokryta była warstwą termo-izolującą, dzięki czemu trzymała ciepło i świetnie nadawała się na drugie śniadanie. Dodatkowo plecak posiadał po bokach przegródki na butelki. Ramiona plecaka były zabezpieczone przed obcieraniem skóry, a także posiadały regulację, dzięki czemu plecak można było z łatwością dopasować do wzrostu i wymagań dziecka. Dostępny był on w bardzo niskiej, przystępnej cenie, więc od razu zdecydowałam się go zamówić. 

Już kilka dni później plecak został dostarczony przesyłką kurierską. Od razu go rozpakowałam i zobaczyłam jak się prezentuje w rzeczywistości. Okazał się on bardzo lekki, ale przy tym wytrzymały. Posiadał dwustronne suwaki oraz elementy odblaskowe, dzięki czemu stawał się bardzo wygodny i praktyczny. Gwarantował również bezpieczeństwo podczas wieczornych powrotów ze szkoły. Z łatwością dopasowałam go do mojej córki.