Komu poleca się depilację lightsheer desire?

Zastanawiałam się ostatnio nad zastosowaniem jakiejś dobrej i trwałej depilacji. Miałam już dość jednorazowej maszynki do golenia i kremu, który nie działał ani trwale, ani skutecznie. Zaczęłam rozważać depilacją laserową w jakimś renomowanym salonie kosmetycznym. Koleżanka powiedziała mi, że ostatnio bardzo popularna stała się depilacja lightsheer desire. Zainteresowałam się tematem, byłam ciekawe czy każdy może zrobić sobie taki zabieg.

Polecana depilacja lightsheer desire

polecany lightsheer desireDowiedziałam się od niej, że polecany lightsheer desire jest odpowiedni dla osób w każdym wieku bez względu na karnację czy rodzaj owłosienia. Laser lightsheer desire jest bardzo bezpieczny. Zabiegi z jego zastosowaniem są bez inwazyjne i bezbolesne. Wiązka światła laserowego lightsheer desire powoduje usunięcie zbędnego owłosienia z każdej części ciała bez ryzyka uszkodzenia komórek skóry. Światło lasera nie przedostaje się także w głąb ciała, w związku z czym zabieg ten jest polecany nawet w przypadku depilacji twarzy czy wrażliwych, intymnych części ciała. Dużą zaletą zabiegu lightsheer desire jest fakt, że jest to bardzo trwały sposób na depilację Wystarczy od 3 do 6 zabiegów wykonywanych na całym ciele, bądź na wybranej części ciała, żeby na stałe pozbyć się zbędnego owłosienia. Laser lightsheer desire bowiem wchłania melatoninę niezbędną organizmowi do produkcji włosków. Laser działa miejscowo więc nie ma obaw, że w przypadku jego stosowania wypadną nam włosy z głowy lub nabawimy się bielactwa. Ten sposób depilacji powoduje usunięcie owłosienia razem z cebulkami włosków dzięki czemu efekty są trwałe i utrzymują się przez długi czas. Tak zachęcona przez koleżankę zdecydowałam się zapisać na depilację lightsheer desire do polecanego przez nią gabinetu kosmetycznego. Dużą zaletą takiej formy depilacji było to, że zabiegi nie były zbyt drogie.

Byłam bardzo zadowolona z poleconej mi depilacji lightsheer desire. Zabieg był w pełni bezbolesny i już po pierwszym zauważyłam efekty, choć ostateczny efekt mogłam podziwiać dopiero po 5 czy 6 zabiegu. Każdy kolejny był już jednak coraz krótszy i odbywały się w coraz dłuższych odstępach czasu. Zdecydowałam się na depilację lightsheer desire całego ciała co było bardzo opłacalne choć zabiegi przez to trwały nawet ponad godzinę.