Jak stworzyć pomysłowy kubek na prezent?

Nigdy nie byłam zbyt dobra w wymyślaniu różnych prezentów. Zawsze mnie dziwiło, skąd moi znajomi mają aż tyle pomysłów na udane upominki. Dlatego, kiedy wielkimi krokami zaczęły zbliżać się urodziny mojego młodszego brata, poczułam się wyjątkowo bezradna i postanowiłam poprosić o pomoc zaufaną przyjaciółkę. Udzieliła mi kilku porad, które całkiem odmieniły moje podejście do kupowania prezentów oraz sprawiły, że bez problemu znalazłam idealny upominek dla brata.

Dlaczego kubek z nadrukiem to świetny prezent?

kubki z nadrukiem sklepNajważniejszą zasadą, o której się dowiedziałam, było to, że najlepsze podarunki to podarunki personalizowane. Wcześniej uważałam, że liczy się jedynie obecnie panująca moda i estetyka wykonania danego produktu, dlatego nie wykorzystywałam podczas zakupów całej swojej kreatywności. Po rozmowie z przyjaciółką zaczęłam się zastanawiać, co mój brat najbardziej lubi robić. Dosyć szybko doszłam do wniosku, że jedną z jego wielkich pasji jest kawa. Uwielbiał parzyć różne rodzaje ziaren i zbierał pieniądze na kurs baristy, często też narzekał, że nie ma w czym pić swojej kawy. Dlatego uznałam, że świetnym pomysłem na prezent będzie spersonalizowany kubek. Jako że nie do końca wiedziałam, jak zaprojektować kubki z nadrukiem sklep, do którego się udałam, wyjaśnił mi, na czym to polega. Pracownicy byli bardzo mili i pomocni, doradzili mi, jaka rozdzielczość projektu będzie najlepsza i pokazali, jak przykładowy kubek wygląda w rzeczywistości. Nie mogłam się doczekać, aż stworzę własny obrazek i odbiorę gotowy prezent. Kiedy tylko wróciłam do domu, wzięłam się do pracy, dzięki czemu już po kilku godzinach mój projekt był skończony. Przed wysłaniem go do sklepu postanowiłam jeszcze skonsultować się z mamą oraz przyjaciółką. Na szczęście pomysł niezwykle im się podobał i były pewne, że brat będzie zachwycony.

Początkowo bałam się, że przeniesienie mojego projektu do rzeczywistości zajmie trochę czasu i nie zdążę go odebrać przed urodzinami. Na szczęście okazało się, że nie miałam żadnych powodów do obaw, ponieważ mój kubek został wykonany w zaskakująco szybkim tempie. Co więcej, kiedy pracownicy sklepu dowiedzieli się, że jest on przeznaczony na prezent, zaproponowali mi zapakowanie w pięknie wyglądające pudełeczko. Całość prezentowała się świetnie, a mój brat był zachwycony otrzymanym upominkiem.