Jak sprawnie dotrzeć do hotelu z lotniska?

Każdego roku ogromne liczby pasażerów przybywają na popularne lotnisko w Katowicach. Miasto to jest jednym z największych na śląsku i często przyjeżdżają tutaj liczni klienci biznesowi oraz turyści. Przybywając na lotnisko w Katowicach trzeba jeszcze jednak sprawnie dotrzeć do centrum miasta. Jak zatem dotrzeć sprawnie z lotniska w Katowicach do centrum?

Sprawdzone auta na wynajem na Katowickim lotnisku

auto na wynajem - katowice lotniskoPasażerowie przybyli na lotnisko w Katowicach muszą jeszcze sprawnie dotrzeć do centrum tego miasta. Istnieje kilka sposobów na dotarcie do centrum, co jednak nie zawsze będzie komfortowe lub tanie. Jednym ze sposobów dotarcia do centrum jest możliwość skorzystanie z znajdujących się na lotnisku taksówek. Taksówkarze jednak nie należą do tanich, a kurs w stronę centrum może nas wynieść zbyt wiele. W takiej sytuacji warto poszukać innego rozwiązania, które pozwoli sprawnie dotrzeć do centrum miasta. Czym zatem możemy sprawnie dotrzeć do Katowic? Najlepiej jeśli skorzystamy z znajdujących się nieopodal wypożyczalni samochodów osobowych. Jeśli ciekawi nas ile kosztuje auto na wynajem – Katowice lotnisko oferuje bardzo atrakcyjne ceny dla swoich klientów. Wystarczy jedynie przejść się kawałek pieszo do takiej wypożyczalni, gdzie następnie pracownik dokładnie nam wszystko objaśni. Profesjonalne wypożyczalnie aut znajdujące się nieopodal Katowickiego lotniska, posiadają również olbrzymi wybór modelów pojazdów. Warto w tym wypadku postawić na mniejsze samochody osobowe, które idealnie sprawdzą się w zatłoczonym mieście. Niestety, ale Katowice to mocno zatłoczone miast, gdzie często może być problem z zaparkowaniem. Decydując się na mały samochód osobowy znacznie ułatwimy sobie życie w takim mieście i dodatkowo zaoszczędzimy na wynajmie. Właściciele wypożyczalni często jednak oferują specjalne zniżki w określone dni tygodnia lub w przypadku wynajmu takiego pojazdu na dłuższy okres czasu.

Ile będzie nas kosztować wynajem takiego auta? Wynajem samochodu osobowego na jeden dzień, to koszt w granicy około stu złotych. Wiele jednak może zależeć od konkretnego modelu samochodu lub ilości dni na które wypożyczamy dany samochód osobowy. W przypadku większej ilości dni, cena za wynajem samochodu może ulec znacznemu zmniejszeniu.