Impreza integracyjna byłą udana

Pracuję w dziale marketingu od jakiegoś czasu. Firma, w której się zatrudniłam jest znana i doceniana przez klientów, producentów i kontrahentów. Dział marketingu zatrudnia kilka osób i jest odpowiedzialny za wiele zadań. Ostatnio szefowa poprosiła mnie i koleżankę Karolinę o zorganizowanie imprezy z okazji dziesięciolecia naszej firmy. Było to dla mnie ogromne wyróżnienie. Pracowałam najkrócej a dostałam już tak ważne do przygotowania zadanie, Postanowiłam się postarać i zaskoczyć szefową, żeby była zadowolona z moich pomysłów. Miałam kilka pomysłów i z Karoliną wszystkie omówiłam. 

Zorganizowałyśmy imprezę nad jeziorem

polecane imprezy integracyjne nad jezioremPostanowiłam wpisać w wyszukiwarkę polecane imprezy integracyjne nad jeziorem. Zależało mi na dostępnych lokalach, które mają piękną lokalizację i zajmują się przygotowaniem imprez na sporą ilość osób. Pojawiło mi się kilka propozycji. Od razu zabrałam się za dzwonienie do różnych lokali żeby dowiedzieć się jakie oferują atrakcje i jakie byłyby ceny na zorganizowanie imprezy na określoną ilość osób. Miałam już sporo informacji i wszystkie dane dokładnie z Karoliną omówiłyśmy. Chciałam żebyśmy było dobrze przygotowane kiedy będziemy prezentowały nasz pomysł szefowej. Przygotowanie imprezy integracyjnej nad jeziorem będzie dobrym pomysłem żeby świętować i się zjednoczyć jeszcze bardziej, od początku spodobało mi się to jak ludzie w tej firmie są zżyci. Na prawdę panuje miła atmosfera i cieszę się, ze jestem częścią tej firmy. Nasze propozycje zostały zaakceptowane. Zapewniłyśmy transport i pyszne jedzenie w pięknej restauracji nad jeziorem razem z noclegiem. Lokalizacja była przepiękna a impreza bardzo udana. Wszyscy byli zadowoleni z imprezy integracyjnej jaką dla nich przygotowałyśmy.

Bardzo cieszyłam się, że nasza praca została tak dobrze oceniona. Zadowolenie pracowników było dla mnie najważniejsze. Po powrocie do pracy moja szefowa podziękowała nam za zorganizowanie pięknej uroczystości w tak urokliwym miejscu. Właściciel firmy także był zachwycony Koszty, które poniósł były niewielkie w porównaniu do wszystkich atrakcji, które były dostępne dla pracowników. Cieszyłam się, że wszystko nam się udało i liczę na kolejne takie zlecenia. Zawsze daję z siebie wszystko kiedy organizuję różne przedsięwzięcia.