Idealny pessar kostkowy

Wiele kobiet w obecnych czasach ma pewne problemy zdrowotne dotyczące spraw kobiecych. Pessary są stosowane przy różnych stopniach obniżenia macicy, czy pochwy, a także w ciąży w momencie kiedy kobieta musiała mieć wcześniej skracaną szyjkę macicy. Bardzo dużo kobiet marzy o dzieciach. Jednak często przed zajściem w ciąże okazuje się, że mają dysplazję szyjki macicy i niestety muszą ją wyciąć. Jednak medycyna idzie do przodu i kobietom w czasie ciąży można założyć pessar położniczy.

Perforowany pessar kostkowy dla kobiet

dopasowany pessar kostkowy perforowanyPessar kostkowy zakładany jest kobietom w momencie kiedy borykają się z problemem obniżonej pochwy oraz macicy, a także w momencie nie trzymania moczu. Dopasowany pessar kostkowy perforowany nie wypada podczas ruchu. Nie powoduje dyskomfortu podczas spacerów, czy innych codziennych obowiązków. Pessar kostkowy posiada różne rozmiary. Dlatego zawsze przy zakupie należy się upewnić który będzie odpowiedni. Dobrze dobrany pessar daje gwarancję w pewnym sensie satysfakcji. Można go z łatwością wyciągnąć i włożyć, ponieważ posiada solidnie mocowany sznureczek. Dlatego bardzo często jest tak, że pessar kostkowy jest wyjmowany i zakładany przez same pacjentki. Oczywiście przy pierwszy założeniu należy skontaktować się z lekarzem, który wyjaśni krok po kroku jak się to robi. Pessar powinien być tak naprawdę zakładany codziennie rano i zdejmowany na noc. Pessary są dość drogie. Jeden kosztuje około stu pięćdziesięciu złoty. Dlatego zawsze należy wybrać odpowiedni rozmiar. Rozmiarów na rynku zbytu jest sześć. Pessar posiada wiele zalet. Przede wszystkim ułatwia życie kobietom cierpiącym na wypadanie macicy, czy w przypadku obniżenia macicy. Pessar od dawna stosuje się w ginekologii. Jest to bardzo dobre rozwiązanie, głównie dlatego że coraz młodsze kobiety mają problemy zdrowotne.

Passer kostkowy jest bardzo często stosowany w ginekologii. Głównie podczas wypadanie czy obniżenia macicy a także w przypadku kiedy kobieta ma problem z trzymaniem moczu. Coraz więcej kobiet decyduje się za założenie jego, ponieważ poprawia on komfort życia. Passery łatwo się zakłada i zdejmuje. Można to robić samodzielnie. Przy zakupie należy pamiętać, aby wybrać odpowiedni rozmiar, ponieważ cena jednego passera kształtuje się na poziome 150 złoty.