Gdzie można wykorzystać panele korkowe?

Od prawie dziesięciu lat prowadzę firmę reklamową. Mam ogromne szczęście, że tyle lat udało mi się utrzymać na rynku reklamowym. Jestem strasznie szczęśliwa, że moja firma nadal prężnie się rozrasta, dlatego mogłam pozwolić sobie na remont firmy. Zdecydowałam się na zrobienie całego remontu za jednym zamachem, ponieważ w domu jednorodzinnym mogłam wyznaczyć miejsce pracownikom.

Panele korkowe na ścianie

panele ścienne korkoweChyba najdłużej zastanawiałam się nad salą konferencyjną w firmie. Miałam wiele pomysłów na nią i nie mogłam się na jeden zdecydować. Dlatego poprosiłam swoich pracowników o pomoc. Muszę przyznać, że naprawdę pomogli podjąć mi ostateczną decyzję. W sklepie online zdecydowałam się kupić panele ścienne korkowe. Przyznam szczerze, że nigdzie nie widziałam ściany składającej się z paneli korkowych, dlatego postanowiłam wyróżniać się na tle innych firm. Ściany korkowe niewątpliwie rzucają się nie tylko w oczy, dzięki niecodziennemu wyglądowi, ale także prostocie miały coś, co przyciągało spojrzenie. Mnie ten pomysł przekonał praktycznie od raz tak samo moim pracownikom. Do paneli ściennych korkowych idealnie pasowały meble z jasnobrązowe drewna, które od dłuższego czasu mi się strasznie podobały i chciałam je mieć w nowej sali konferencyjnej. Ponadto zależało mi na stworzenie pomieszczenia, w którym jasne, ciepłe kolory będę również miały wpływ na dobrą atmosferę zespołu. Panele ścienne korkowe są wykonywane w prostokącie o grubości 3 mm. Chciałam, żeby w nasza firma była numerem jeden pod względem oryginalności. 

Chciałam, żeby moja firma kojarzyła się także z ekologią i naturalnością. Najlepszym sposobem na pokazanie potencjalnym klientom, jak i pracownikom jest wykorzystanie naturalnych materiałów, które zrobią niewątpliwie efekt wow. W sumie kiedy pierwszy raz dowiedziałam się o panelach korkowych byłam negatywnie nastawiona, ale cieszę się, że zmieniłam zdanie.