Gdzie kupić Hexagon 5.0?

Według badań i statystyk, najczęściej kupujemy rowery górskie. Zresztą nie ma się czemu dziwić, bowiem jest to tendencja globalna. Zasługa w tym ich uniwersalności, ponieważ dobry rower górski nadaje się zarówno do codziennych, rekreacyjnych  przejażdżek, jak też do profesjonalnych treningów wysiłkowych. Zdecydowanie warto zwrócić na rowery Kross, który produkuje rowery tanie, ale bardzo dobrej jakości. 

Amatorski Hexagon 5.0 od Krossa 

kross hexagon 5.0 dla amatorówPamiętajmy, że przy zakupie roweru górskiego, najlepiej kierować się tym, w jaki sposób mamy zamiar z niego korzystać. Bowiem jeśli mamy na myśli rekreacyjne przejażdżki, sporadyczne wycieczki i lekki trening, to wcale nie potrzebujemy roweru za kilka tysięcy złotych. Jeżeli dobrze wybierzemy to nawet zapłacimy sporo mniej niż dwa tysiące. Bowiem koszt modelu Hexagon 5.0 to niecałe tysiąc pięćset złotych. Jest to rower, który w stu procentach sprawdzi się w grupie osób, które nie są profesjonalistami. Ten model jest zbudowany na aluminiowej, bardzo lekkiej ramie, wspartej na dwudziestu dziewięcio calowych kołach. Jest to klasyczny „góral” o zadziornym, sportowym designie, który wyróżnia rowery Kross na tle konkurencji. Amortyzowany przedni widelec posiada siedemdziesięcio-pięcio milimetrowy skok, co będzie bardzo przydatne podczas jazdy po nierównościach. Warto wspomnieć o hydraulicznych hamulcach tarczowych, które nie tylko świetnie wytracają prędkość, ale równie sprawnie zatrzymają rower w miejscu, gdy zajdzie taka potrzeba. Kross Hexagon 5.0 dla amatorów rowerów górskich jest, jak znalazł. Bowiem za niewielkie pieniądze otrzymujemy produkt solidny i bezpieczny. Nadto dostajemy na niego gwarancję, w skład, której wchodzi jeden darmowy przegląd o wartości kilkudziesięciu złotych. Miejmy na uwadze, że ten, jak i inne modele Krossów, możemy zakupić w firmowym sklepie internetowym.

Wiele osób kojarzy oczywiście markę Kross, ale niewielu wie, iż jest to polska firma. A to bardzo istotna wiedza, bowiem właśnie dlatego ceny jej rowerów mogą być tak niskie. Kross nie produkuje wyłącznie na krajowy rynek, ale eksportuje swoje towary do krajów Unii Europejskiej oraz na inne kontynenty. To też buduje siłę tej marki, która za kilkanaście lat ma szansę, by wskoczyć do ścisłej, światowej czołówki.