Fajne ozdoby na prezent

Od dłuższego już czasu zastanawiam się nad jakimś fajnym biznesem, który mogłabym w stosunkowo łatwy sposób prowadzić niemalże bez wychodzenia z domu. Myślę, że mógłby to być jakiś sklep internetowy. Wydaje mi się, że założenie i prowadzenie sklepu internetowego nie może być zbyt skomplikowane. Tylko problem jest co do asortymentu tego sklepu. Musiałoby być to bardzo dość wyjątkowego i coś na co znaleźliby się klienci.

Ciekawe ozdoby do domu

ozdoby do domu na prezentOstatnio coraz więcej moich znajomych kupuje mieszkania i urządza parapetówki. W dobrym zwyczaju leży, aby na taką parapetówkę przynieść gospodarzowi jakiś prezent na nowe mieszkanie. Zawsze mam z tym problem. Za każdym razem chciałabym, aby mój prezent był jak najbardziej oryginalny, ale żeby był także przydatny i żeby sprawił przyjemność obdarowanej osobie. Wcale nie jest łatwo znaleźć coś, co byłoby odpowiednie. Pomyślałam, że to właśnie mógłby być pomysł na mój sklep internetowy. Sklep, w którym można by kupić ozdoby do domu na prezent, ozdoby, które byłyby oryginalne, ozdoby, które byłyby różnorodne, tak, żeby można było dopasować je do obdarowanej osoby, do jej gustu, do mieszkania, do jej potrzeb. W moim sklepie chciałabym sprzedawać ramki do zdjęć, wazony, różne artykuły do kuchni ,jakieś piękne filiżanki i kubeczki, talerze i sztućce, piękne figurki, najlepiej porcelanowe znanego polskiego producenta, poduszki, koce, kapy na łóżko itp. Myślę, że na początek to był byłby właśnie taki asortyment. Zaczęłam przeglądać internet, aby sprawdzić, czy wiele jest sklepów oferujących taki właśnie asortyment. Okazało się, że jest ich trochę, są bardzo różnorodne, ale wydaje mi się, że jest jeszcze miejsce na rynku na mój sklepik. Mam już pomysł na to, co chciałabym dokładnie w nim sprzedawać, jakiego rodzaju miałoby to być rzeczy.

Muszę jeszcze tylko poszukać dobrej hurtowni, w której mogłabym kupić asortyment do mojego sklepu, znaleźć domenę i sprawdzić jaki jest koszt prowadzenia takiego sklepu i będę mogła zaczynać. Dodatkową zaletą jest fakt, że nie będę już musiała biegać po sklepach, żeby znaleźć odpowiedni prezent na parapetówkę, ponieważ będę mogła wybrać go z produktów, które mam w domu albo w magazynie (albowiem wraz z rozwojem planuję wynająć magazyn na produkty).