Drzwi wejściowe były nowoczesne

Pracuję w spółdzielni mieszkaniowej w Kielcach. Pracę załatwiła mi moja mama, która odchodziła na emeryturę. Poleciła mnie na swoje stanowisko i moja kandydatura została przyjęta przez pana prezesa. Lubię swoją pracę. Mam kontakt z ludźmi. Jestem wygadaną osobą i chętnie nawiązuję nowe znajomości. Co ważniejsze staram się zawsze pomagać ludziom w każdej sytuacji. Ostatnio miałam kilka różnych zgłoszeń od mieszkańców. Każde zgłoszenie bardzo dokładnie rozpatruję.

Nowe drzwi spodobały się mieszkańcom

drzwi wejściowe kielceWysyłam oczywiście specjalistę, żeby potwierdzić informację przekazaną od mieszkańca. Czasem różne rzeczy się psują i do moich obowiązków należy naprawienie ich w jak najkrótszym czasie. Sama nie lubię ja u mnie w bloku na klatce coś się psuje i sprawa czeka długo na rozwiązanie. Mój blok niestety należy do innej spółdzielni i wiem, ze to różnie bywa. Ostatnio zdecydowaliśmy się na wymianę drzwi w każdym bloku. Nie były one wymieniane od budowy bloków, czyli miały ponad piętnaście lat. Były już stare i nie prezentowały się ładnie. Zależało nam na wymianę na drzwi plastikowe, które będą się ciszej zamykać i będą szczelne. Mieszkańcy z parterów często zgłaszali nam, ze zimą mocno wieje przez te drzwi a w związku z faktem, ze mieszkali na parterze to odczuwali nie raz ten dyskomfort. Drzwi wejściowe kielce udało mi się zamówić z dobrej firmy. Zaproponowała nam współpracę na najlepszych warunkach. Musiałam sprawdzić kilkanaście firm, żeby mieć pewność, że cena jest najlepsza i jakość wykonania także bardzo dobry. Z każdej wydanej złotówki muszę się dobrze rozliczyć. Spółdzielnia nie ma swoich pieniędzy. Wszystkie pieniądze, którymi obracamy mamy od mieszkańców, którzy co miesiąc płacą czynsz. Firma zagwarantowała nam wykonanie montażu drzwi jeszcze przed zimą.

Była to dobra informacja dla wszystkich mieszkańców, którzy zaakceptowali nasza propozycję i zgodzili się na wymianę drzwi wejściowych. Nowe drzwi wejściowe prezentowały się elegancko. Były ciche i szybko się zamykały. Posiadały dobry zamek i były szczelne. Mieszkańcom spodobała się przygotowana przez nas zmiana i miałam nawet kilka telefonów od zadowolonych mieszkańców z podziękowaniami, że wymiana drzwi przebiegła sprawnie a pracownicy zostawili po sobie porządek.