Drony na wesela i inne uroczystości

Coraz częściej pary młode decydują się na wynajęcie drona na swoje wesele. Za jego pomocą tworzone są profesjonalne filmy. Jeśli nie chcemy banalnego filmu to zdecydowanie polecane są właśnie filmy i ujęcia zdjęciowe z lotu ptaka. Takie otrzymamy dzięki najlepszą drogą. Coraz częściej fotografowie mają takie Drony właśnie do dyspozycji par weselnych.

Cennik za usługi przy użyciu drona

dronowe usługiOczywiście cennik zdecydowanie zależy od czasu pracy takiego urządzenia jakim jest Dron. Jeśli na własne wesele chcemy przygotować niespodziankę dla naszych gości to bardzo często przy ich już wyjściu dajemy im zdjęcie z drona. Taka usługa jest oczywiście płatna. Często firmy, które nagrywają filmy z drona oferują także swoim panem młodym podpięcie do telewizora lub telebim mu i transmisji obrazu na żywo od razu podczas wesela. Zdecydowanie dronowe usługi są najbardziej popularne jeśli chodzi o przyjęcia weselne. Mimo tego coraz częściej także wynajmujemy dron np. żeby sporządzić profesjonalną mapę danego terenu. Oczywiście wtedy nie potrzebne są nam zdjęcia i tym podobne rzeczy wystarczy np. film. Jednak niewątpliwie najwięcej zleceń mają firmy, które zajmują się profesjonalnie nagrywaniem właśnie Wesel. Za około dwudziesto minutowy czas pracy drona trzeba zapłacić od 300 lub od 500 złotych. Jednakże jest to coś zupełnie innego niż było do tej pory czyli klasyczne zdjęcia.

Od kilku sezonów pary młode zaczęły wynajmować na swoje wesele drona. Oczywiście takim dronem nie musi operować fotograf. Może to być osoba odpowiednio wyszkolona. Kursów dotyczących obsługi dronów jest bardzo dużo i każdy może się na taki zapisać i ukończyć. Zainteresowanie wynajmowaniem drona na wesele stałe rośnie zatem ofert takich zdjęć nowoczesnych także jest bardzo dużo.