Doskonały derma roller

W salonach kosmetycznych, głównymi klientami są kobiety, które wykonują w nich zabiegi na ciało i twarz. Spora ich część wykonuje jest regularnie, kilka razy w miesiącu, ale są też takie panie, które w salonach korzystają tylko z niektórych zabiegów, ponieważ niektóre, drobne zabiegi, wykonują samodzielnie w domu. Do tego celu wystarczy mieć niewielkie urządzenie wyposażone w małe igiełki.

Gdzie dostaniemy derma rollery?

rewolucyjny derma rollerSkóra po wykonanym peelingu, w naturalny sposób się regeneruje. To samo się dzieje, kiedy na jej powierzchni powstaną jakieś uszkodzenia, które są sygnałem dla organizmu, że trzeba zwiększyć produkcję kolagenu, odpowiedzialnego za elastyczność skóry. Na rynku urządzeń kosmetycznych, znajdziemy rewolucyjny derma roller, który może być samodzielnie stosowany w domu. Jest to niewielkie urządzenie, które składa się z rączki do trzymania i niewielkiej, obrotowej głowicy, na której znajdują się maleńkie igiełki. Są one wykonane ze stali nierdzewnej, w tańszych modelach lub z tytanu w droższych dermarollrach. Dzięki temu sprytnemu urządzeniu, możemy zlikwidować  drobne zmarszczki, wygładzić skórę, pozbyć się cellulitu czy rozstępów. Jest ono tanie i proste w zastosowaniu, a przede wszystkim pozwala uzyskać satysfakcjonujące efekty. Najtańsze sprzęty dostępne na rynku, kosztują zaledwie kilkadziesiąt złotych, a najdroższe i też najlepsze jakościowo, kosztują nawet kilkaset złotych. Zastosowanie derma rollera, polega na rolowaniu głowicą skóry w różnych kierunkach. Najlepiej pionowo, poziomo i na skos, kilka razy w tym samym miejscu, aby mieć pewność, że skóra została nakłuta odpowiednią ilość razu. Dzięki powstałym w ten sposób mikro uszkodzeniom, skóra szybko się regeneruje i przy okazji znacznie lepiej przyswaja cenne składniki zawarte w kremach, maseczkach czy serach, nakładanym po wykonanym zabiegu. 

Popularne derma rollery kupimy w dobrych sklepach kosmetycznych, lub w specjalnych punktach z profesjonalnym sprzętem kosmetycznym. Dostępne są modele gorszej jakości, które są sprowadzane z Chin i nie zawsze są bezpieczne oraz droższe modele od sprawdzonych producentów. Derma roller może mieć wymienne kartridże z różną długością igieł, dzięki czemu dostosujemy jego wykorzystanie do miejsca, w którym będzie stosowany.