DJ-e i wodzireje na wesele we Wrocławiu

 

Planowanie ślubu jest zajęciem czasochłonnym. Dla pary, która jest w wirze przygotowań jest niezmiernie ważne jaka muzyka będzie na weselu. Nie ukrywajmy nawet najlepszy lokal z wybornym jedzeniem nie zachwyci gości jeśli zabraknie dobrej oprawy muzycznej. Muzyka na przyjęciu weselnym jest swoistą kropką nad i. 

Najlepszy DJ weselny we Wrocławiu

dj weselny wrocławPoszukiwania najlepszego DJ weselnego w tak dużym mieście, jakim jest Wrocław nie jest łatwe. Dobrze jeśli ma się możliwość uczestniczenia w kliku weselach na przestrzeni krótkiego okresu czasu.  Wiem że nie w każdej rodzinie zdarzają się trzy śluby rocznie – jak przytrafiło się u mnie, ale dzięki temu szczęśliwie miałam możliwość i zarazem przyjemność obserwowania pracy DJ-ów weselnych. Dobra muzyka porywa do tańca gości weselnych, cała tajemnica tkwi w różnorodności repertuaru DJ-a, bo przecież tylu ilu jest biesiadników tyle może być gustów muzycznych. Pamiętam jak zaskoczona byłam na jednym z wesel, na które jechałam aż na drugi koniec Polski do Wrocławia. DJ weselny Wrocław, zaskoczył mnie nie tylko swoim scenicznym pseudonimem, ale także różnorodnością piosenek, które puszczał. Był zaangażowany w to co robił na sto procent. Znad konsolety płynęły tak różne utwory, że nie było szans, aby ktokolwiek siedział bezczynnie przy stole weselnym. Na parkiecie tańczyli wszyscy od najmłodszych po najstarszych. DJ weselny od samego początku stworzył niesamowitą atmosferę, gdzie można było zdecydowanie stwierdzić, że za całego sprzętu muzycznego woła do gości, członek rodziny: brat, kuzyn, syn czy wnuk. Do północy czas upłynął błyskawicznie. Dobra muzyka na chwilę umilkła o dwunastej po to, aby dokonać oczepin. Wedle życzenia pary młodej zabawy były dostosowane do gości i nie trwały niezręcznie długo. Po oczepinach cały Wrocław do rana musiał bawić się z gośćmi weselnymi. Muzyka grała do samego rana, a parkiet zaświecił pustkami dopiero o godzinie piątej.

Tak dobry DJ weselny znaleziony w tak dużej aglomeracji miejskiej, jaką jest Wrocław zaimponował mi. Zawód DJ-a, mimo że zawsze kojarzył mi się z klubami, imprezami housowymi czy też muzyką techno, ma o wiele większe możliwości i repertuar. Wpływ na to ma z pewnością konkurencja i trend, jaki trwa od dobrych kilku lat w branży weselnej.