Ciepłe kocyki dla dzieci

Wiele osób się zastanawia co kupić na prezent dla nowo narodzonego dziecka, gdyż nie jest to łatwy wybór. Najlepiej wybierać coś praktycznego, co na pewno się przyda maluszkowi, dlatego wybór pada na dobre jakościowo ubranka, kocyki i pościel dla niemowlaka.

Jak wygląda kocyk minky?

kocyki minky dla dzieciJeżeli decydujemy się na ubranka, to lepie kupić za duży rozmiar niż mniejszy, bo jest szansa, że z niego skorzysta. Pościel także się przyda, bo przy małym dziecku, dobrze jest mieć przynajmniej dwa komplety na zmianę. Kocyki minky dla dzieci są niezastąpione o każdej porze roku. Mają one jeden, uniwersalny rozmiar, czyli sto na siedemdziesiąt centymetrów. Dostępne są kocyki z wypełnianiem i bez niego. Wypełnienie kocyka stanowi antyalergiczna włóknina wysokopuszysta, która świetnie grzeje i nie wywołuje reakcji alergicznych. Kocyki są dwustronne, ponieważ z jednej strony posiadają wzorzystą bawełnę, a z drugiej jest miękki polar minky. Bawełna przepuszcza powietrze, więc pozwala skórze oddychać, natomiast polar minky nie przepuszcza powietrza i doskonale grzeje. Kocyk jest bardzo miękki i z jednej strony posiada na całej powierzchni maleńkie wypustki w postaci kuleczek, które maluchy uwielbiają ściskać. Ponadto z boku kocyka są doszyte kolorowe tasiemki, które zwracają uwagę dziecka i zachęcają do zabawy. Kocyki są starannie wykonane, a wypełnieni jest przymocowane do wewnętrznych brzegów materiału, aby się nie przemieszczało w trakcie kiedy dziecko się porusza. Każdy kocyk minky posiada dołączony bilecik z miejscem na dedykację.

Kocyki są niezbędne dla maluszków, bo są bardziej praktyczne i lżejsze niż kołdra. Możemy go używać w łóżeczku, albo w wózku. Kiedy dziecko wyrośnie z kocyka, może on służyć jako mata do zabawy. Ceny kocyków minky zaczynają się od około czterdziestu złotych.