Budujemy dom w Krakowie

W końcu udało nam się z mężem kupić działkę w okolicach Krakowa. Zawsze marzyłam o tym, żeby mieszkać we własnym domu jednorodzinnym i w końcu to marzenie będzie się realizować. Z racji tego, że dom będzie budowany całkowicie od zera, postanowiliśmy za bardzo nie oszczędzać i zastosować jak najlepsze się da rozwiązania. 

Projekt domu w Krakowie

domy jednorodzinne projekty krakówBudowa własnego domu, szczególnie, jak jest to pierwszy w życiu dom jednorodzinny, wywołuje mnóstwo pozytywnych emocji. Czasami są one przeplatane tymi mniej pozytywnymi, ze względu na to, że pojawia się sporo wyzwań. Jednak ostatecznie budujemy własny dom i wiemy, jaki będzie końcowy rezultat. My chcieliśmy żeby nasz dom był jak najbardziej wyjątkowy, stworzony z wysokiej jakości materiałów i spełniający wszystkie nasze wymagania. Nie chcieliśmy więc kupować projektu, tylko chcieliśmy stworzyć go całkowicie do podstaw. Potrzebny był nam do tego dobry architekt. Na szczęście jak chodzi o domy jednorodzinne projekty kraków ma sporo renomowanych biur projektowych, cieszących się bardzo dobrą opinią. Podjęliśmy więc współpracę z jednym z takich biur i jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanego projektu. Dotyczy on zarówno samej bryły budynku, jak i rozplanowania wyglądu wnętrza. Otrzymaliśmy wsparcie zarówno ze strony zwykłego architekta, jak i ze strony projektanta wnętrz. Nie musimy się więc przejmować tym, jak urządzić poszczególne pomieszczenia, żeby były one funkcjonalne i atrakcyjne zarazem. 

W końcu będę mieszkała w domu jednorodzinnym. Było to moje marzenie od dziecka, bo całe życie mieszkałam z rodzicami w mieszkaniu. Dom, którego budowa zaraz się zacznie, został dla nas zaprojektowany od początku do końca przez pewne renomowane, krakowskie biuro projektowe. Mamy zaplanowany nawet wygląd wnętrz.