Balonowe dekoracje na weselu

Prawie siedemdziesiąt procent par w Polsce bierze ślub, który staje się jednym z najważniejszych wydarzeń w ich wspólnym życiu. Większość decyduje się także na huczne wesele, które wymaga odpowiedniej oprawy, którą się przygotowuje na wiele miesięcy przed ważnym dniem.

Co można zrobić z balonami na weselu?

balony na wesele bydgoszczW dniu ślubu, dominującym kolorem w kościele i sali weselnej jest kolor biały, który symbolizuje niewinność panny młodej. Na tą okazje przystrajany jest kościół i sala weselna. Przeważnie są to kwiaty, które mogą stać w dekoracyjnych wazonach, albo mogą tworzyć samodzielne kombinacje. O ile w kościele mogą być tylko kwiaty, to już w sali weselnej można znacznie więcej. Oczywiście też jest w niej dużo białych i pastelowych kwiatów, które tworzą niesamowitą atmosferę, ale też dają piękny zapach. Coraz częściej do dekoracji są wykorzystywane balony na wesele Bydgoszcz jest miastem, w którym je znajdziemy je w wielu sklepach z dekoracjami. Przeważnie spotyka się klasyczne balony wykonane z gumy, które przeznaczone są do napełniania powietrzem. Poza nimi znajdziemy też balony wykonane z lateksu lub specjalne folii, które wypełnia się helem. Tego typu balony samoczynnie unoszą się w powietrzu, ponieważ hel jest lżejszy od powietrza. Można je wykorzystać jako dekoracje umieszczone pod sufitem. Z klasycznych balonów można wykonać oryginalną bramę, przez którą będą wchodzili wszyscy goście do sali weselnej. W sprzedaży znajdziemy balony przeźroczyste i kolorowe. Te pierwsze mogą być wypełnione konfetti czy piórami.

Wybór balonów, które nadają się na wesele jest dość szeroki. Przede wszystkim są to modele w kolorze białym, srebrnym czy złotym. Mogą zawierać dedykowane napisy lub mieć pewną zawartość. Z pewnością sprawdzą się na każdym weselu jako ciekawa dekoracja.