Reklama
 • Wtorek, 14 marca (08:05)

  Piękna figura jest możliwa bez względu na to, ile mamy lat! Można uniknąć kłopotów z wagą i wzmocnić zdrowie, stosując proste rady.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 8 marca (15:00)

  Co robi była pierwsza dama, by zachować mnóstwo energii i uniknąć nadmiernego tycia? Jej dieta to zestaw składników odżywczych mających zapewnić jej siłę i witalność. Hillary jada wszystko, ale w małych ilościach. Czasem pozwala sobie na coś słodkiego.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 8 marca (08:05)

  Słyną z tego, że są skarbnicą witaminy C. Bywają też niezastąpione w walce z... fałdkami na brzuchu i biodrach.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Wtorek, 7 marca (14:05)

  Masz dość dietetycznych sensacji? Nic dziwnego. Zimą potrzebujemy przyjaznego jedzenia, rozgrzewającego i wzmacniającego. Może nam je zapewnić dieta mniszki sprzed niemal tysiąca lat. Tekst - Iwona Milewska

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 6 marca (13:10)

  Po 50-tce w naszym organizmie zalega coraz więcej szkodliwych substancji. Warto usprawnić metabolizm, dzięki czemu odblokujesz żyły i tętnice.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 6 marca (13:10)

  Chroni przed grypą, ułatwia trawienie i oczyszcza organizm. Dzięki niej tradycyjna polska kuchnia może być zdrowa i niskokaloryczna – 100 g ma tylko 16 kcal, a do tego, dzięki błonnikowi, daje uczucie sytości. Może więc stanowić zdrową przekąskę i podstawę wielu pysznych dań. Poleca się ją wszystkim, ale szczególnie cenna jest w diecie osób w dojrzałym wieku. Odkwasza organizm i trawi się ją łatwiej niż świeżą.

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 6 marca (13:05)

  Przyczyną dny moczanowej (artretyzmu) jest nadmiar kwasu moczowego we krwi. Kryształki tego kwasu odkładają się w stawach i tkance okostnej, co prowadzi do stanów zapalnych i powoduje ból. Nieodłącznym elementem leczenia dny jest dieta obniżająca poziom szkodliwego kwasu. W tym celu konieczne będzie ograniczenie produktów tłustych, ostrych i ciężkostrawnych. Powinnaś unikać zwłaszcza dań zawierających związki purynowe, sprzyjające rozwojowi dny. Gdzie szk

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Poniedziałek, 6 marca (08:00)

  Co zrobić, by tym razem udało ci się schudnąć?

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 1 marca (13:05)

  Nie ma uniwersalnej diety dla tych, którzy cierpią na chorobę wrzodową. To, jak będziesz musiała się odżywiać, zależy bowiem od stanu, w jakim aktualnie się znajdujesz. Czy odczuwasz ostre dolegliwości, czy już pod wpływem leczenia farmakologicznego złagodniały. Jednak bez względu na to, na jakim etapie choroby jesteś, trzymaj się 7 zasad: 1. Pożegnaj wszystko, co smażone, marynowane, wędzone i ostro przyprawione. Za to jedz dużo gotowanych warzyw, takich jak marchew, kalafiory, brokuły, piet

  Czytaj więcej Komentarzy:0
 • Środa, 1 marca (11:00)

  Gdy na głowach czapki, a na dłoniach rękawiczki, włosy i paznokcie mogą dawać nam znać, że nie są w formie. Wspomóżmy je w ten zimowy czas!

  Czytaj więcej Komentarzy:0